Kleopatra’dan İmparatoriçe Sabina’ya ve Pauline Bonaparte’a kadar tarihin tüm güçlü kadınlarının güzelliklerinde kalıcı bir iz bırakan eşek sütü, antik çağlardan beri kozmetik amaçlı kullanılıyor. Eşek sütü banyoları, yüz yıkama alışkanlıkları, güzellik maskeleri ya da çeşitli bakımlarla eşek sütü mucizesinden faydalanan bu kadınlar, tarihin tozlu sayfalarında bakım sırlarını gelecek nesiller için de paylaşırlar. Hem güçleriyle hem de güzellikleriyle baş döndüren kraliçeler, imparatoriçeler ve prensesler, eşek sütünün mucizesini adeta kozmetiğin mihenk taşı olarak yorumlanır.

Anne sütüne olan benzerliği ile bilinen eşek sütü, antik çağlarda bebek beslenmesi için de kullanıldığı biliniyor.. Ayrıca, cildin beyazlığını koruduğuna dair olan inanç da asırlardır süregelir.

Eşek sütü; içeriğinde bulunan A, B1, B2, C, E vitaminleri ve çeşitli mineraller ile adeta keşfedilmeyi bekleyen bir hazine niteliğine sahiptir. Tüm bu bileşenleri bir tonik içinde bir araya getiren Hatice Teyze, keşfedilmeyi bekleyen bu hazinenin tüm kadınlara ulaşmasını arzuluyor. Dişilik enerjisinin vermiş olduğu tutku, eşek sütlü tonik ile gücünü daha çok artırarak sizlere rehber olmak üzere cildinizle buluşuyor.

Hatice Teyze’nin özenle seçtiği ve gözü gibi baktığı,eşeklerden doğal yollarla elde edilen eşek sütü, doğal bir serüvenle Hatice Teyze ürünlerinde sizlere sunuluyor. Siz de bu serüvenin bir parçası olmak istiyorsanız Hatice Teyze doğallığı ile eşek sütü toniği mucizesinden şimdi yararlanabilirsiniz. Doğanın efsunlu güzelliği cildinizle buluşmak üzere Hatice Teyze eşek sütlü toniğinde sizleri bekliyor.

ADET
225,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
175,00 TL KDV Dahil