Loading..
   < >

   Bir yemeğin tat almasındaki en büyük rol, kuşkusuz baharatlara ait. Geçmişten günümüze binbir çeşitte bulunmuş olan baharatların kokusu bile hem yemeğin hem de mutfakların atmosferini değiştiriyor. Sofralarınıza lezzet katacak baharatlarınız için, Hatice Teyze doğallığı ile tanışmaya ne dersiniz?

   Bitkilerin, sebzelerin ve doğadan gelen en katkısız ürünlerin kurutulup inceltilerek hazırlanması sonucu elde edilen baharatlar, en geleneksel haliyle sunuluyor. Et yemekleri, çorbalar, salatalar, kahvaltılıklar ve daha fazlası için kullanıma da uygun. Baharatın da organik olanı var mıdır diye düşünüyorsanız, burada cevabınızın en iyisini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Hem geçmişin gelenekselliği hem de bugünün yenilikçi yöntemleri ile hazırlanır. Sofranıza gelene dek en doğal haliyle korunur ve çeşitleriyle sunulur. 

   Lezzetinin yanında, sağlıklı olması da baharatların sofralardan neden eksik olmadığını bize anlatır. Annelerimiz ve anneannelerimiz bizlere her zaman acının iştahı açtığını söylemiştir. Nanenin sindirim sistemine iyi gelmesi, zencefilin metabolizmayı hızlandırması ve daha nicesi. Hem sağlık hem de lezzetli tatlar elde etmek adına, Hatice Teyze'nin en doğalından sunmakta olduğu baharatlarını mutlaka denemenizi öneriyoruz. 

   Kabuk Tarçın - 50 gr.
   ADET
   €2,19KDV Dahil
   Tarçın - 50 gr.
   ADET
   €1,41KDV Dahil
   Kuru Nane - 50 gr.
   ADET
   €1,41KDV Dahil
   Zeytin Baharatı - 50 gr.
   ADET
   €2,66KDV Dahil
   Salata Baharatı - 25 gr.
   ADET
   €2,35KDV Dahil
   Yenibahar (Toz) 50 gr.
   ADET
   €2,19KDV Dahil
   Kimyon Tane
   ADET
   €1,88KDV Dahil
   Yakan Biber - 50 gr.
   ADET
   €2,81KDV Dahil
   Top Kekik (Bilye Kekik) - 20 gr.
   ADET
   €1,88KDV Dahil
   Yenibahar (Toz) - 50 gr.
   ADET
   €2,19KDV Dahil