Bıttım Sabunu Nedir? Nasıl Kullanılır? Faydaları Nelerdir?

Bıttım Sabunu

 

Kutsal zeytin ağacı ve mucizesi zeytinyağı Her derde deva. Akdenizli olmak bence ayrıcalıklıdır. Bin bir çeşit zeytin ve yağı. Zeytinyağından anlamak da ayrı bir iş. Bu konuda damağınızın gelişmiş olması gerekiyor.

 

Peki kaliteli zeytinyağı sadece mutfaklar için midir? Tabii ki değil! Tarihte soyluların gençlik iksiri olan bu kutsal ürün aynı zamanda bedeninize haricen de lazım. Kendi zeytinliklerimizden elde ettiğimiz yüksek kaliteli zeytinyağlarımız ile ürettiğimiz sabunlarımız ile sizin cildinizi de düşündük. İnsan öyle mucize bir varlık ki… bu yüzden bedenimize iyi davranmalı ve iyi bakmalıyız.

 

Ruhu da unutmamak lazım. Sabunlarımızı üretirken ticari kaygılardan öte içeriğe önem vererek üretim yapmak bizim için tek öncelik. Çeşitli cilt sorunları kimi zaman da ruhsal sorunlarımız düşünülerek hazırlanıyor. Yorgun bir iş gününün ardından gevşetici, sakinleştirici içerik düşünülerek hazırlanmış bir sabunla yapılacak bir banyo gibisi var mı? Saf zeytinyağı ile üretilen cildi ve ruhunuzu düşünerek hazırlanmış naturel sabun çeşitlerimizden bu ay ki önerimiz bıttım sabunu

 

Bıttım Sabunu Nerelerde Kullanılır?

 

Saç ve ciltte kullanılır. Dökülmeyi, saç kırılmalarını, kepeği ve yağlanmayı engelleyerek saç dertlerine derman olan bıttım sabunumuz ayrıca antiseptik özelliğinden dolayı deri hastalıklarına, mantar, ergenlik sivilceleri gibi rahatsızlıklara karşıda etkilidir.

 

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

 
  • Saça masaj yaparak uygulayın.
  • 2. bir ürün kullanmayın (şampuan vs).
  • Düzenli kullanmaya özen gösterin, yani 1 gün bıttım 1 gün şampuan 1 gün gene bıttım sabunu  kullanmayın.
  • Saçlarınızı her gün yıkamak yerine 2-3 günde 1 yıkayın, çünkü saçlar kendi yağında kalmalıdır ve bu şekilde beslenirler. Ancak her gün yıkamanız gerekiyorsa 1 defa bıttım sabunu uygulayın.
  • Bıttım sabunu saç dökülmelerini engellemeye yardımcı bir bitkisel üründür ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal yöntemlerle üretilmektedir, ilaç değildir.
  • Şu ana kadar tespit edilen hiçbir yan etkisi görülmemiştir. Ancak bazı rahatsızlıkları olan kişilerin bıttım sabununu kullanmadan önce doktorlarına danışmalarında fayda olabilir. 

 

 

Etiketler: Bakım, Bizden, Adaçayı, Isırgan Otu, Doğal Sabun, Yağlar, Uçucu Yağlar, Özel Karışım Yağlar, Sabun
Nisan 23, 2020
Listeye dön