Bir yemeğin tat almasındaki en büyük rol, kuşkusuz baharatlara ait. Geçmişten günümüze binbir çeşitte bulunmuş olan baharatların kokusu bile hem yemeğin hem de mutfakların atmosferini değiştiriyor. Sofralarınıza lezzet katacak baharatlarınız için, Hatice Teyze doğallığı ile tanışmaya ne dersiniz?

Bitkilerin, sebzelerin ve doğadan gelen en katkısız ürünlerin kurutulup inceltilerek hazırlanması sonucu elde edilen baharatlar, en geleneksel haliyle sunuluyor. Et yemekleri, çorbalar, salatalar, kahvaltılıklar ve daha fazlası için kullanıma da uygun. Baharatın da organik olanı var mıdır diye düşünüyorsanız, burada cevabınızın en iyisini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Hem geçmişin gelenekselliği hem de bugünün yenilikçi yöntemleri ile hazırlanır. Sofranıza gelene dek en doğal haliyle korunur ve çeşitleriyle sunulur. 

Lezzetinin yanında, sağlıklı olması da baharatların sofralardan neden eksik olmadığını bize anlatır. Annelerimiz ve anneannelerimiz bizlere her zaman acının iştahı açtığını söylemiştir. Nanenin sindirim sistemine iyi gelmesi, zencefilin metabolizmayı hızlandırması ve daha nicesi. Hem sağlık hem de lezzetli tatlar elde etmek adına, Hatice Teyze'nin en doğalından sunmakta olduğu baharatlarını mutlaka denemenizi öneriyoruz. 

Sumak (Tane) - 50 gr.
ADET
12,00 TL Vat included
Toz Zencefil - 50 gr.
ADET
17,00 TL Vat included
Kabuk Tarçın - 50 gr.
ADET
14,00 TL Vat included
Biberiye - 50 gr.
ADET
13,00 TL Vat included
Mavi Haşhaş Tohumu - 50 gr.
ADET
11,00 TL Vat included
İsot (Siyah Pul Biber) - 50 gr.
ADET
14,00 TL Vat included
Kişniş (Tane) - 25 gr.
ADET
13,00 TL Vat included
İpek Pul Biber - 50 gr.
ADET
14,00 TL Vat included
Kurutulmuş Maydanoz - 20 gr.
ADET
11,00 TL Vat included
Susam - 50 gr.
ADET
14,00 TL Vat included