Eşek Sütlü Krem (30 cc) - Krem
Eşek Sütlü Krem (30 cc) - Krem

Eşek Sütlü Krem 30 ml (HTBU0103)

0,00
Fiyat : 175,00 TL(KDV Dahil)
175,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Eşek Sütlü Krem Nasıl Ortaya Çıktı?

Eşek sütü; tarihin her sahnesinde karşımıza çıkan, efsanelere konu olmuş, güzellik kraliçeleriyle birlikte anılmış organik bir üründür. Eşek sütünün öyküsü, antik çağlara kadar dayanarak cazibesini arttırır ve doğanın mucizesini gözler önüne serer.

Eski Mısır kadınlarının güzellik sırları arasında yer alan eşek sütü, az bulunan nadide bir eser gibidir. Efsanelerde anlatıldığı haliyle Kleopatra, günlük banyosunu eşek sütüyle yapmaktaydı. Her bir banyosu için tam 700 eşeğin sağılması gerekliydi. İşte Kleopatra’nın dillere destan güzelliği tam da buradan gelmekteydi.

Eşek sütünün adeta sihirli bir değnek dokunuşuyla güzelleştirdiği tek kadın Kleopatra değildi. Roma imparatoru Nero’nun değerli eşi de ismi bu mucizeyle anılan asillerden biriydi. Poppaea Sabina isimli bu güzel kadın, eşek sütünün cildini gençleştirdiğini söylüyordu. Daha yakın tarihlerde, Napolyon Bonapart’ın kardeşi de cilt bakımını yaparken eşek sütünden yararlanmaktaydı.

Eski çağlarda şiirlerde dahi bahsi geçen eşek sütü, günümüz imkanlarında sürdürülebilir ve organik bir ürün olması yönüyle dikkat çekerek kadınların tercihleri arasına giriyor. İçerdiği aminoasit, vitamin ve besin değerleriyle fonksiyonel bir gıda olarak anılan eşek sütü çeşitli yollarla kullanılabiliyor.

Hatice Teyze imzasının kalitesiyle hazırlanan eşek sütlü krem, özenle yetiştirdiğimiz eşeklerden titizlikle sağılan süt ile elde edilmektedir. Cilt bakımınız için taze, doğal ve saf bir yol arıyorsanız eşek sütlü krem tam da size göre!

Eşek Sütlü Krem Organik Midir?

Doğanın en nadide değerlerinden biri olan eşek sütü mucizesi, pH değeri ve bileşimi açısından anne sütüne en yakın süt olma özelliğiyle önemli bir yere sahip. Bu önemin farkındalığıyla, eşek sütünü özenle koruyor ve kullanıyoruz.

Eşek sütlü krem, bakımını üstlenerek büyük bir özenle yetiştirdiğimiz eşeklerin titizlikle elde edilen sütlerinden hazırlanıyor. Çevre köylerde tanışıp bakmaya başladığımız bu eşeklere severek ve kıymetini bilerek yaklaşıyoruz. Tamamıyla organik olan eşek sütü, işte bu kıymetin değerlendirilmesiyle sizlere sunuluyor!

Eşek Sütlü Krem Nasıl Kullanılır?

Hatice Teyze eşek sütlü krem, harici olarak kullanılır. Eşek sütlü kremi temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. El, yüz ve vücutta kullanımı uygundur.

Düzenli bir cilt bakımıyla teninizi daha yumuşak, daha sıkı ve sağlıklı hale getirmek için doğadan gelen saflığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Hatice Teyze eşek sütlü krem, bu saflığı ulaşılır kılmak için büyük bir hassasiyetle hazırlanmaktadır. Bu anlamda tamamen organik bileşenlerden oluşan eşek sütlü krem, cilt bakımınızı en doğal malzemelerle gerçekleştirmenizi sağlar. 100 ml’lik ambalajıyla sunulan bu doğal krem, güzellik rutininizin vazgeçilmezi olacak!

Eşek Sütlü Kremi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Eşek sütlü krem harici kullanım içindir. Yutulmaz. İlaç olarak kullanılamaz. Kremi kullanmadan önce kolunuzun üzerinde alerji testi uygulamanız önerilir.

Kremi kullandıktan sonra kapağını kapatarak çocukların erişemeyeceği bir yerde muhafaza ediniz. Ürünü; oda sıcaklığında, güneş görmeyecek biçimde, kendi ambalajında saklayınız.

Eşek Sütlü Krem Neden Daha Pahalıdır?

Eşek sütlü kremi, tamamen doğal biçimde elde edilen eşek sütünü kullanarak hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Bakımını üstlenerek özenle yetiştirdiğimiz eşeklerin sütünden elde edilen bu nadide krem, organik yollarla elde edilmesi ve tamamıyla saf bir ürün olması sebebiyle piyasadaki kimyasal içerikli ürünlere kıyasla daha pahalıdır. 

Aynı zamanda eşek sütü, diğer sütlere kıyasla daha nadide ve daha değerlidir. Bir eşekten günde 1 litre süt elde edildiği düşünüldüğünde bu değer daha iyi anlaşılabilir.

Hatice Teyze, doğanın mucizesini sizlerle buluştururken en kaliteli ve en hassas üretimi gerçekleştiriyor. Eşek sütlü krem faydalarından yararlanmanız için özenle hazırlanıyor. Cildinize verdiğiniz değeri biliyor ve güzellik ritüellerinizi en doğal hale getirmek arzusuyla çalışıyoruz.