Kimyon Tane (HTB018)

Fiyat : 12,00 TL(KDV Dahil)

Kimyon Tane

Hatice Teyze Doğal Kimyon Tane

Adana’nın köylerinden sofralara lezzet katmaya gelen Hatice Teyze Tane Kimyon, sadece tadıyla değil şifacı özelliğiyle de mutfakların baş tacı. Karbonhidrat ve demir açısından zengin olan kimyon, içerdiği yağlar ve diyet lifleriyle diyetisyenlerden de tam not alıyor.

Baharatları kullanırken: Baharat kullanımı sırasında, baharat şişesini yemeğin buharına tutmayın. Buhar sayesinde şişeye giren nem, baharatta gözle görünmeyen küf ve zararlı bakteri üremesine neden olabilir. Onun yerine ufak bir kaba ihtiyacınız olan miktarda baharatları koyup, oradan yemeğe boşaltmanızı öneririz.

Miktar: 50 gr.

Yasal Uyarı: haticeteyze.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@haticeteyze.com a mail atabilir ya da 0553 151 19 25 numaralı whatsapp destek hattımıza mesaj gönderebilirsiniz.

Benzer Ürünler