Loading..
   < >

   Doğal Hatice teyze konserveleri ile rendelenmiş Datça domatesinden bamya ve enginara, közlenmiş patlıcandan şakşuka, balkabağı, bezelye, yeşil börülce ve türlüye kadar birçok organik konserve artık sadece bir tık ötede. Ev yapımını aratmayan organik konserveler için başka bir adres aramanıza gerek yok. 

   Sağlıklı beslenmede doğal ürünlerin önemi her geçen gün daha iyi anlaşılıyor. Annelerimizin bin bir zahmetle hazırladığı doğal konserveler artık nerede diyenlerdenseniz hemen söyleyelim. Hatice Teyze konserveleri hem doğal hem de sağlıklı ve organik konserveler olarak annelerimizin konservelerini aratmıyor. Dört mevsim tüketebileceğiniz konservelerin mevsiminde ve en hijyenik ortamlarda hazırlandığını bilmek bile size yetecek. Tazeliğin ve doğallığın kokusunu konserve kapağını açtığınız andan itibaren hissedecek ve büyük bir keyifle tüketeceksiniz.

   Katkı maddesi ve kimyasal içermeyen tamamen doğal ve sağlıklı konserve çeşitleri ile Hatice Teyze her mutfakta ayrı bir yere sahiptir. Sera değil bahçe ürünlerinden yapılan konservelerle sizler de mutfağınızı şenlendirebilir, tamamen doğal konserve çeşitleri ile yaz kış sağlıklı beslenmenin keyfini ve tadını çıkarabilirsiniz.

   Yüksek miktarda K, C, A ve E vitaminleri içeren bamya, denemeyen için zor, ama bir kez tadıldı mı lezzetinden vazgeçilmeyen bir sebze. Başta potasyum olmak üzere pek çok minerale ev sahipliği yapan bamya, Bodrum'un ferah bahçelerinden toplanarak Hatice Teyze Bamya Konservesi'ne dönüşüyor. Bamya, domates ve tuz ile hazırlanan bu nadide karışımdan sadece etli yemeği değil, çorbaları, zeytinyağlıları, kızartmaları da alkış topluyor.

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   32,00 TLKDV Dahil

   Fasulye, tuz ve domatesin buluşmasıyla oluşan Hatice Teyze Taze Fasulye Konservesi, İznik yöresinin yemyeşil fasulyelerinden hazırlanıyor ve yine özel olarak Hatice Teyze için üretiliyor. A, C, D, B6 ve B12 vitaminleri açısından oldukça zengin bir yapıya sahip fasulye sodyum, magnezyum, demir, potasyum gibi mineral ve bileşenler açısından da bir hazine. Zeytinyağlısı da makbul, etli yemeği de...

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   31,00 TLKDV Dahil

   Taze börülcenin vücuda faydaları herkesçe malum. Bitkisel protein barındıran börülceler aynı zamanda karbonhidrat, lif, fosfor, kalsiyum, demir, sodyum ve A vitamini deposu. Yeşil fasulye gibi yemeğini yapabilir, taze börülce salatası olarak lezzetli bir meze hazırlayabilirsiniz. İnsan vücuduna oldukça faydalı olan bu yaz sebzesi, Hatice Teyze sayesinde yaz-kış sofranızda.

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,00 TLKDV Dahil

   Patlıcanı sağlık açısından faydalı kılan şey şüphesiz içerdiği mineraller ve vitaminler. Tam bir A vitamini deposu, aynı zamanda C, E ve K vitaminleri içermekte. Antalya’nın ilaç görmemiş bostanlarından Hatice Teyze sayesinde sofranıza taşınan patlıcanı her daim tüketebilmek için közlenmiş konserve olarak satın alabilirsiniz.

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   29,00 TLKDV Dahil

   Papatyagillerden enginar, ülkemizde en çok Ege ve Akdeniz’de yetişiyor. Yüksek miktarda C ve K vitamini içeren enginar düzenli olarak tüketildiğinde bünyenin ihtiyaç duyduğu magnezyum, çinko, demir, potasyumu sağlayabiliyor. Hatice Teyze Taze Enginar Konservesi, kış aylarında bahar lezzetlerinin özlemi çekildiğinde, salataların üzerine doğranıp limon ve zeytinyağı ile tüketilebilir.

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   42,00 TLKDV Dahil

   Bir kase çorbayla ısınacak mısınız? Domates. Makarnanıza sos mu arıyorsunuz? Domates. Değişik bir reçel mi yapmak istiyorsunuz? Domates. İşte bu kırmızı hazine, mutfaklar için o kadar önemli. Elbette ki sahip olduğu vitaminler ve folik asit ailesiyle vücudumuz için de. Datça bölgesinin göz nuru domatesleriyle hazırlanan Hatice Teyze Rendelenmiş Datça Domates Konservesi, doğrudan kullanıma hazır olarak, yeteneklerinizi konuşturmanız için sizi bekliyor.

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,00 TLKDV Dahil

    

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,00 TLKDV Dahil

   Hatice Teyze için doğal olarak yetiştirilen köy biberi mevsiminde toplanıp küçük küçük doğranarak hafifçe kavruluyor, tadı iyice çıkınca üzerine doğal köy domatesleri ekleniyor. Cam kavanozlarda hiçbir katkı maddesi eklenmeden konserveleniyor. Kış boyu canınız çektiğinde ister menemen ister tencere yemeklerinde kullanılmak üzere leziz yaz domatesi ve biberinin tadı ve kokusuyla Hatice Teyze Rendelenmiş Biber Domates Konserve olarak sizlere sunuluyor. Makarna sosu olarak da tüketebileceğiniz bu lezzet, size kışın özlediğiniz tatları hatırlatması için geleneksel köy usulüyle hazırlandı.

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   32,00 TLKDV Dahil

   Papatyagillerden enginar, ülkemizde en çok Ege ve Akdeniz’de yetişiyor. Yüksek miktarda C ve K vitamini içeren enginar düzenli olarak tüketildiğinde bünyenin ihtiyaç duyduğu magnezyum, çinko, demir, potasyumu sağlayabiliyor. Hatice Teyze Baby Enginar, kış aylarında bahar lezzetlerinin özlemi çekildiğinde, salataların üzerine doğranıp limon ve zeytinyağı ile tüketilebilir.

   • Miktar: 300 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   35,00 TLKDV Dahil

   Bezelye, havuç, patates. Bu ayrılmaz üçlü öyle bir dünya yarattı ki, böreklerden pilavlara, makarnalardan etli sarmalara kadar her yerde kullanılır oldular. Her biri ayrı vitamin, lif ve mineral zengini olan bu üç temel sebzeyi buluşturan Hatice Teyze Garnitür, tam bir kurtarıcı. Hem ne pişireceğini bilmeyenlerin, hem sağlıklı beslenmeye odaklananların.

   • Miktar: 600 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil