Loading..
   < >

   Doğal Hatice teyze konserveleri ile rendelenmiş Datça domatesinden bamya ve enginara, közlenmiş patlıcandan şakşuka, balkabağı, bezelye, yeşil börülce ve türlüye kadar birçok organik konserve artık sadece bir tık ötede. Ev yapımını aratmayan organik konserveler için başka bir adres aramanıza gerek yok. 

   Sağlıklı beslenmede doğal ürünlerin önemi her geçen gün daha iyi anlaşılıyor. Annelerimizin bin bir zahmetle hazırladığı doğal konserveler artık nerede diyenlerdenseniz hemen söyleyelim. Hatice Teyze konserveleri hem doğal hem de sağlıklı ve organik konserveler olarak annelerimizin konservelerini aratmıyor. Dört mevsim tüketebileceğiniz konservelerin mevsiminde ve en hijyenik ortamlarda hazırlandığını bilmek bile size yetecek. Tazeliğin ve doğallığın kokusunu konserve kapağını açtığınız andan itibaren hissedecek ve büyük bir keyifle tüketeceksiniz.

   Katkı maddesi ve kimyasal içermeyen tamamen doğal ve sağlıklı konserve çeşitleri ile Hatice Teyze her mutfakta ayrı bir yere sahiptir. Sera değil bahçe ürünlerinden yapılan konservelerle sizler de mutfağınızı şenlendirebilir, tamamen doğal konserve çeşitleri ile yaz kış sağlıklı beslenmenin keyfini ve tadını çıkarabilirsiniz.

   Balkabağı Püresi - 350 gr.
   ADET
   $3.33KDV Dahil
   Rendelenmiş Biber Ve Domates Karışımı - 600 gr.
   ADET
   $5.61KDV Dahil
   Rendelenmiş Yerli Domates Konservesi - 600 gr.
   ADET
   $4.91KDV Dahil