Arama
Ürün veya kategori adı arayabilirsiniz.

Kurumsal Hizmetler

Toplu Ürün Satışı

Zeytinyağından Yöresel Ürünlere, Reçellerden Atıştırmalıklara ve Mumlara pek çok kategoride ürünün üretim ve satışını yapmaktayız. Tüm ürün kategorilerindeki toplu alım ihtiyaçlarınızda isteğiniz doğrultusunda ürün temini, üretimi ve peketleme hizmeti vermekteyiz. Tek seferlik veya düzenli olarak bu tür siparişlerinizde tedarik ve fiyatlandırmada toplu alım avantajları sunmaktayız.

Kurumlara Özel Üretim, Paketleme, Ambalaj

Hatice Teyze’de kurumunuza özel olarak etiket, not ve ambalajlama yaparak size özel kurum kimliğinize uygun ürünler hazırlıyor, sunum ve kullanım ile ilgili destek sağlıyoruz.
Sabun ve reçellerde isteğe bağlı olarak özel üretim de yapabilmekte, farklı gramaj ve ürün içerikleriyle öne çıkmanızı sağlamaktayız.

Hediye ve Erzak Paketleri

Kurumların özel günler, bayramlar ve kutlamalarda hediye seçmekte zorlandığını, organize etmek için çok zaman harcadığını biliyoruz. Toplu alım ve şirketlere özel bir hizmet ile iş ortaklarınıza, müşterilerinize ve çalışanlarınıza Hatice Teyze ayrıcalığı ile doğal, sağlıklı ve neşeli hediyeler hazırlamaktayız.
İhtiyaçlar doğrultusunda oluşturacağımız peketlerle "Doğal, sağlıklı ve lezzetli" hediye alternetifleri oluşturabilir "Yerel Üretimi Destekleme"nin faydalarını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Kurumsal İletişim Formu