Loading..
   < >

   Yaş meyve ve sebzelere göre çeşitli avantajlara sahip olan kurutulmuş sebzeler metabolizmanın sağlıklı bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Taze hallerine oranla daha fazla lif içeren lezzetler, bağışıklık sistemini güçlendirirken sofralarda renk ve lezzet katar. Kimi zaman çocuklar için sağlıklı atıştırmalıkların hazırlanmasında kimi zaman da ana yemeklerin tatlanması için kullanılan Hatice Teyze ürünleriyle, mevsiminde seçilmiş meyve ve sebzeleri yılın 365 günü güvenle kullanabilirsiniz.

   Pilavdan çorbaya, zeytinyağlıdan ana yemeğe kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan kurutulmuş ve organik lezzetlerle tariflerinizi güncelleyebilir ve geleneksel tatlara istediğiniz her zaman sofranızda yer açabilirsiniz. Tat, koku, besin değeri ve rengi korunmuş olan kurutulmuş ürünler sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı sofralar kurabilir ve online sipariş ayrıcalığıyla şehir hayatınızda doğallığa da yer açabilirsiniz.

   Mevsime göre şekillenen ve tüketici tercihlerine göre hazırladığımız doğal ve kurutulmuş ürünleri pilav hazırlarken, hamur işlerini yoğururken veya et yemeklerinin yanında kullanabilirsiniz. Kuş ve evcil hayvanlar için de sağlıklı bir besin desteği olan ürünlerle doğadan gelen lezzetin her daim sofranızda yer almasını sağlayabilirsiniz.