Yaş meyve ve sebzelere göre çeşitli avantajlara sahip olan kurutulmuş sebzeler metabolizmanın sağlıklı bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Taze hallerine oranla daha fazla lif içeren lezzetler, bağışıklık sistemini güçlendirirken sofralarda renk ve lezzet katar. Kimi zaman çocuklar için sağlıklı atıştırmalıkların hazırlanmasında kimi zaman da ana yemeklerin tatlanması için kullanılan Hatice Teyze ürünleriyle, mevsiminde seçilmiş meyve ve sebzeleri yılın 365 günü güvenle kullanabilirsiniz.

Pilavdan çorbaya, zeytinyağlıdan ana yemeğe kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan kurutulmuş ve organik lezzetlerle tariflerinizi güncelleyebilir ve geleneksel tatlara istediğiniz her zaman sofranızda yer açabilirsiniz. Tat, koku, besin değeri ve rengi korunmuş olan kurutulmuş ürünler sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı sofralar kurabilir ve online sipariş ayrıcalığıyla şehir hayatınızda doğallığa da yer açabilirsiniz.

Mevsime göre şekillenen ve tüketici tercihlerine göre hazırladığımız doğal ve kurutulmuş ürünleri pilav hazırlarken, hamur işlerini yoğururken veya et yemeklerinin yanında kullanabilirsiniz. Kuş ve evcil hayvanlar için de sağlıklı bir besin desteği olan ürünlerle doğadan gelen lezzetin her daim sofranızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Kurutulmuş Sarımsak - 100 gr.
ADET
28,00 TL KDV Dahil
Aroma Mix Sebze Karışımı - 100 gr.
ADET
21,00 TL KDV Dahil
Doğranmış Kurutulmuş Biber - 100 gr.
ADET
19,00 TL KDV Dahil
Kurutulmuş Soğan - 100 gr.
ADET
18,00 TL KDV Dahil
Kurutulmuş Biber Karışımı (Menemenlik) - 100 gr.
ADET
18,00 TL KDV Dahil
Kerevizli Sebze Karışımı - 100 gr.
ADET
22,00 TL KDV Dahil
Ispanaklı Sebze Karışımı - 100 gr.
ADET
26,00 TL KDV Dahil
Nohutlu Sebze Karışımı - 100 gr.
ADET
19,00 TL KDV Dahil
Kurutulmuş Sarımsak - 100 gr.
ADET
28,00 TL KDV Dahil
Aroma Mix Sebze Karışımı - 100 gr.
ADET
21,00 TL KDV Dahil