Loading..
   < >

   Yaş meyve ve sebzelere göre çeşitli avantajlara sahip olan kurutulmuş sebzeler metabolizmanın sağlıklı bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Taze hallerine oranla daha fazla lif içeren lezzetler, bağışıklık sistemini güçlendirirken sofralarda renk ve lezzet katar. Kimi zaman çocuklar için sağlıklı atıştırmalıkların hazırlanmasında kimi zaman da ana yemeklerin tatlanması için kullanılan Hatice Teyze ürünleriyle, mevsiminde seçilmiş meyve ve sebzeleri yılın 365 günü güvenle kullanabilirsiniz.

   Pilavdan çorbaya, zeytinyağlıdan ana yemeğe kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan kurutulmuş ve organik lezzetlerle tariflerinizi güncelleyebilir ve geleneksel tatlara istediğiniz her zaman sofranızda yer açabilirsiniz. Tat, koku, besin değeri ve rengi korunmuş olan kurutulmuş ürünler sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı sofralar kurabilir ve online sipariş ayrıcalığıyla şehir hayatınızda doğallığa da yer açabilirsiniz.

   Mevsime göre şekillenen ve tüketici tercihlerine göre hazırladığımız doğal ve kurutulmuş ürünleri pilav hazırlarken, hamur işlerini yoğururken veya et yemeklerinin yanında kullanabilirsiniz. Kuş ve evcil hayvanlar için de sağlıklı bir besin desteği olan ürünlerle doğadan gelen lezzetin her daim sofranızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

   Alkali seviyesi yüksek kurutulmuş sebzelerimiz rehidrasyon yöntemiyle kurutularak elde ediliyor. Gıdayı, bozulma riskini en aza indirip muhafaza eden sistem sayesinde ülkemizin sebzeleri, otları, her daim sofranızda. Kurutulmuş havuç, domates, kırmızıbiber, yeşilbiber, nohut, granül soğan, pırasadan oluşan Hatice Teyze Nohutlu Sebze Karışımı, yüksek vitaminli ve lifli yapısıyla mutfağın baş köşesine yerleşiyor.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   19,00 TLKDV Dahil

   Alkali seviyesi yüksek kurutulmuş sebzelerimiz rehidrasyon yöntemiyle kurutularak elde ediliyor. Gıdayı, bozulma riskini en aza indirip muhafaza eden sistem sayesinde ülkemizin sebzeleri, otları, her daim sofranızda. Hatice Teyze Ispanaklı Sebze Karışımı’nın kurutulmuş ıspanak, kırmızıbiber, yeşilbiber, havuç, soğan, pırasa ve domatesten oluşan harika birlikteliği, evlerinizde saklaması kolay vitamin depoları için ideal.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Tazesi ayrı güzel elbette ama hiç kurutulmuş olanı denediniz mi? Hatice Teyze Kurutulmuş Domates, en az taze domates gibi lezzetli ve özelliklerini korumakta. Özellikle çorbalarda ve ekmek üzerinde keçi peynirli ve zeytinyağlı karışımla tavsiye ettiğimiz Hatice Teyze Kurutulmuş Domates, alkali seviyesi yüksek olarak ve rehidrasyon yöntemi ile kurutularak hazırlanıyor. Bu yöntem sayesinde hem saklanması hem taşınması kolaylaşıyor. Kurutulmuş olması ile bozulma riski de minimuma indirgeniyor.

   • Miktar: 250 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Alkali seviyesi yüksek kurutulmuş sebzelerimiz rehidrasyon yöntemiyle kurutularak elde ediliyor. Gıdayı, bozulma riskini en aza indirip muhafaza eden sistem sayesinde ülkemizin sebzeleri, otları, her daim sofranızda. Gaziantep’ten toplanıp gelen ve özenle kurutulan Hatice Teyze Kurutulmuş Dolmalık Biber, zeytinyağlı ya da etli, dolma severleri tencere başına çağırıyor.

   • Miktar: 25 adet
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   22,00 TLKDV Dahil

   Alkali seviyesi yüksek kurutulmuş sebzelerimiz rehidrasyon yöntemiyle kurutularak elde ediliyor. Gıdayı, bozulma riskini en aza indirip muhafaza eden sistem sayesinde ülkemizin sebzeleri, otları, her daim sofranızda. Gaziantep’ten toplanıp gelen ve özenle kurutulan Hatice Teyze Kurutulmuş Dolmalık Acı Biber, dolma severler için şölen niteliğinde, gerçek acılıkta bir lezzet sunuyor.

   • Miktar: 25 adet
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   23,00 TLKDV Dahil

   Alkali seviyesi yüksek kurutulmuş sebzelerimiz rehidrasyon yöntemiyle kurutularak elde ediliyor. Gıdayı, bozulma riskini en aza indirip muhafaza eden sistem sayesinde ülkemizin sebzeleri, otları, her daim sofranızda. Gaziantep’ten toplanıp gelen ve özenle kurutulan Hatice Teyze Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan ile sofralar dolma severler için bir şölene dönüşüyor.

   • Miktar: 25 adet
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   23,00 TLKDV Dahil

   Alkali seviyesi yüksek kurutulmuş sebzelerimiz rehidrasyon yöntemiyle kurutularak elde ediliyor. Gıdayı, bozulma riskini en aza indirip muhafaza eden sistem sayesinde ülkemizin sebzeleri, otları, her daim sofranızda. Gaziantep’ten toplanıp gelen ve özenle kurutulan Hatice Teyze Kurutulmuş Musakkalık Patlıcan, patlıcanın en güzel hali musakkadan vazgeçemeyenler için.

   • Miktar: 200 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   22,00 TLKDV Dahil

   Alkali seviyesi yüksek kurutulmuş sebzelerimiz rehidrasyon yöntemiyle kurutularak elde ediliyor. Gıdayı, bozulma riskini en aza indirip muhafaza eden sistem sayesinde ülkemizin sebzeleri, otları, her daim sofranızda. Gaziantep’ten toplanıp gelen ve özenle kurutulan Hatice Teyze Kurutulmuş Dilim Patlıcan, kızartma ve türlüleriniz için ideal.

   • Miktar: 200 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   23,00 TLKDV Dahil

   Kurutulmuş havuç, domates, kırmızı biber, yeşil biber, kereviz, granül soğan ve pırasadan oluşan Hatice Teyze Kerevizli Sebze Karışımı, bol sebzeli ve aşırı lezzetli yemekler hazırlamak isteyenlere geliyor. Rengarenk görüntüsü ile paketinde bile iştah açan bu karışım, özellikle kış sofralarına can katmakta. Alkali seviyesi yüksek olarak ve rehidrasyon yöntemi ile kurutularak hazırlanan ürün, saklanma ve taşınma konularını da kolaylaştıyor. Kurutulmuş olması ile bozulma riski de en aza indirgeniyor.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   22,00 TLKDV Dahil

   Kurutulmuş patlıcan, kırmızı biber, yeşil biber, havuç, domates ve soğanla oluşan Hatice Teyze Patlıcanlı Sebze Karışımı (Pilavlık), içeriğindeki her sebzenin aromasını ve lezzetini pilav gibi vazgeçilmez bir Türk klasiğine aktarıyor. Hem sağlıklı hem besleyici olan bu karışım, özellikle kış sofralarına can katmakta. Alkali seviyesi yüksek olarak ve rehidrasyon yöntemi ile kurutularak hazırlanan ürün, saklanma ve taşınma konularını da kolaylaştıyor. Kurutulmuş olması ile bozulma riski de en aza indirgeniyor.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   22,00 TLKDV Dahil