Pirinç Kepeği Maskesi - 100 ml. - Maske
Pirinç Kepeği Maskesi - 100 ml. - Maske
Pirinç Kepeği Maskesi - 100 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Pirinç Kepeği Maskesi - 100 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri

Pirinç Kepeği Maskesi - 100 ml. (HTBU025)

0,00
Fiyat : 126,00 TL(KDV Dahil)

Yüzyıllardır dünyanın en birincil besinlerinden sayılan pirinç, sadece lezzetiyle değil, egzotik güzelliğe dokunuşuyla da ayrı bir değere sahip. Pirinç tanelerinin besin bakımından zengin dış gövdeleri yaşamımıza pirinç kepeği olarak katıldı ve neredeyse büyük bir sır çözüldü, nasıl oluyordu da bu Japon kadınlarının ciltleri bulutlar kadar yumuşak, dolunay kadar parlak görünebiliyordu? Pirinç içerdiği asitler ve kolajen sayesinde cildimizin pürüzsüz ve parlak olmasını sağlıyor ve cildi hızla yeniliyor diye evde hazırladığımız maskelerde sıklıkla kullanıyoruz. Ancak esas hazine pirincin kepeği… Pirinç kepeği yağı pirincin dış bölgesinden elde edilen bitkisel bir yağ ve özellikle ciltteki kolajen miktarını arttırarak rengimizi de açtığı biliniyor. Japon kadınları için cildin beyazlığı güzelliğin simgesidir, işte onların sırrı da bahsettiğimiz pirinç kepeği yağı. Hem ciltlerini beyazlatmak için maskesini kullanırlar hem de makyajlarını bile bu yağdan hazırladıkları tonikle silerler. Özellikle siyahi lekelere iyi geliyor, hatta özellikle yaşlanmadan kaynaklanan kahverengimsi lekelerinde yok olmasında oldukça etkili olduğu biliniyor. Hatice Teyze Pirinç Kepeği Maskesi, köklerini dolunay parlaklığından alan bir güzellik hazinesi… Isparta’dan topladığımız pirinç kepeği ile hazırladığımız Hatice Teyze Pirinç Kepeği Maskesi bolca E vitamini ve yağ proteinlerine sahip olduğu için stresten yorulan, mevsim değişimleri ve güneşten yıpranan cildinize kocaman bir öpücük gibi iyi gelecek.

 

Kullanım Şekli:

 

Güneşe çıkmadan önce kullanırsanız zararlı olan ultraviyole ışınlarının etkisini azaltır. Hafta bir kez temizlenmiş cildinize uygulayabilirsiniz, kurumasını bekledikten sonra yüzünüzü yıkayıp tonik ile sıkıştırarak bakım ritüelinize devam edebilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.