Aklınıza gelmeyen, daha önceden hiç tatmadığınız, hayal bile edemediğiniz sebze, meyve ve baharatlarla hazırlanan Hatice Teyze reçelleriyle özellikle çocuklarınıza doğru kahvaltı etme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Sütten ayvaya, bal kabağından yeşil incire, acı biberden kumkata kadar farklı ve organik malzemelerle hazırlanan tarifler sayesinde doğadan gelen sağlıklı güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kana daha hızlı karışarak enerji artışı sağlayan reçeller - ballar tatlı ihtiyacının en sağlıklı şekilde karşılanmasını sağlar. Kendi içinde farklı meyvelerle hazırlanan doğal içerikleri sadece kahvaltı sofralarında değil tatlılarınız da da kullanabilirsiniz. İçinde bulunan mevsime uygun meyvelerle çeşitlenen ve tatlanan tarifler, sevdiklerinize armağan olarak da değerlendirilebilir. Her bir kavanozun içinde bulunan sağlık, doğallık, el emeği ve lezzet hayatınıza yeni bir yaşam isteği katar.

Özellikle doğaya özlem duyan, sağlıklı yaşamak ve yaşatmak isteyenlerin tercihi olan ürünlerimiz, tüketici tercihleri ve popüler seçimlere göre özel olarak çeşitlendirilir. Mutfak ürünlerinden güzellik malzemelerine, çaylardan sabuna kadar talebe göre şekillenen kategorilerimiz arasında dolaşabilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşarken kendinize zaman ayırmanın mutluluğunu içinizde hissedebilirsiniz. 

Portakal Reçeli - 310 gr.
ADET
26,00 TL KDV Dahil
Kayısı Reçeli - 310 gr.
ADET
26,00 TL KDV Dahil
Limon Reçeli - 310 gr.
ADET
28,00 TL KDV Dahil
Acı Biber Reçeli - 310 gr.
ADET
35,00 TL KDV Dahil
Ayva Reçeli - 310 gr.
ADET
26,00 TL KDV Dahil
Vişne Reçeli - 310 gr.
ADET
27,00 TL KDV Dahil
Parça Kuru İncir Reçeli - 310 gr.
ADET
29,00 TL KDV Dahil
Havuç Reçeli - 310 gr.
ADET
24,00 TL KDV Dahil
Domates Reçeli - 310 gr.
ADET
26,00 TL KDV Dahil
Süt Reçeli - 240 gr.
ADET
26,00 TL KDV Dahil