Loading..
   < >

   Aklınıza gelmeyen, daha önceden hiç tatmadığınız, hayal bile edemediğiniz sebze, meyve ve baharatlarla hazırlanan Hatice Teyze reçelleriyle özellikle çocuklarınıza doğru kahvaltı etme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Sütten ayvaya, bal kabağından yeşil incire, acı biberden kumkata kadar farklı ve organik malzemelerle hazırlanan tarifler sayesinde doğadan gelen sağlıklı güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.

   Kana daha hızlı karışarak enerji artışı sağlayan reçeller - ballar tatlı ihtiyacının en sağlıklı şekilde karşılanmasını sağlar. Kendi içinde farklı meyvelerle hazırlanan doğal içerikleri sadece kahvaltı sofralarında değil tatlılarınız da da kullanabilirsiniz. İçinde bulunan mevsime uygun meyvelerle çeşitlenen ve tatlanan tarifler, sevdiklerinize armağan olarak da değerlendirilebilir. Her bir kavanozun içinde bulunan sağlık, doğallık, el emeği ve lezzet hayatınıza yeni bir yaşam isteği katar.

   Özellikle doğaya özlem duyan, sağlıklı yaşamak ve yaşatmak isteyenlerin tercihi olan ürünlerimiz, tüketici tercihleri ve popüler seçimlere göre özel olarak çeşitlendirilir. Mutfak ürünlerinden güzellik malzemelerine, çaylardan sabuna kadar talebe göre şekillenen kategorilerimiz arasında dolaşabilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşarken kendinize zaman ayırmanın mutluluğunu içinizde hissedebilirsiniz. 

   Bodrum demek mandalina demek, mandalina demek vitamin dolu günler demek. Mevsiminde, özenle toplanmış Bodrum Gümüşlük mandalinalarını, şeker ve limonla buluşturan ve doyumsuz bir kahvaltı lezzeti yaratan Hatice Teyze, doğal ve mis kokulu Mandalina Reçeli ile enerji dolu kahvaltılar kurguluyor. Tane tane mandalinalar, kızarmış ekmeklere kavuşuyor.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,00 TLKDV Dahil

   Amasya’dan mevsiminde özenle toplanmış balkabağı, önce geleneksel usulle pişiriliyor, şekeri az, meyvesi bol şekilde cam kavonozlara aktarılıyor. İçindeki meyvenin vitaminleri zarar görmeyecek şekilde kısık ateşte pişirilen Hatice Teyze Balkabağı Reçeli, az şekerli oluşu ile farkını ortaya koyuyor.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Denizli’den mevsiminde özenle toplanmış narlar, ev yapımı geleneksel usulle pişiriliyor. Şekeri az, meyvesi bol, taneleri tam şekilde cam kavanozlara taşınıyor. İçindeki meyvelerin vitaminleri zarar görmeyecek şekilde kısık ateşte az şekerle pişirilen Hatice Teyze Nar Reçeli, az şekerli oluşu ile fark yaratıyor. Kahvaltıya gülerek başlamanın reçetesi, nar reçelinin muhteşem renginde olabilir mi?

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   27,00 TLKDV Dahil

   Taze inek sütü ve şekerle hazırlanan süt reçeli aslında Latin Amerika'dan dünyaya yayılmış bir lezzet. Hatice Teyze doğal yöntemleriyle ve Bodrum'da ev yapımı olarak olarak hazırlanan Hatice Teyze Süt Reçeli, taze inek sütünün şekerle kaynatılarak kıvam almasıyla oluşuyor ve sütün tüm besleyici özellikleriyle muhteşem bir kahvaltı tamamlayıcısına dönüşüyor.

   • Miktar: 240 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Bursa’da mevsiminde özenle toplanmış şeftali, önce ev yapımı geleneksel usulle pişiriliyor. Şekeri az, meyvesi bol, taneleri tam şekilde sofralara taşınıyor. İçindeki bitki ve meyvelerin vitaminleri zarar görmeyecek şekilde kısık ateşte az şekerle pişirilen Hatice Teyze Şeftali Reçeli, sabah enerjinizi almanızı sağlıyor. Yazın serin meyvesini kışın soğuk sabahlarında kahvaltı sofralarına taşıyor.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   24,00 TLKDV Dahil

   Malatya'nın iri ve lezzetli kayısılarıyla hazırlanan Hatice Teyze Kayısı Reçeli, özellikle yaz sofralarına doğal ve taze bir hazine taşıyor. Akıcılığı, içindeki kayısı parçalarının lezzeti, limonla buluşan meyvelerin yarattığı hafiflik hissi, reçelin güzelliğini de ön plana çıkarmakta. Beta karoten ve protein zengini olan kayısının beden ve zihin dostu yapısı, daha kahvaltıdan itibaren günlük yaşamımızı olumlu yönde etkilemekte.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Bodrum’un ünlü çilekleri, mevsiminde özenle toplanıp az şekerle bekletiliyor ve geleneksel usulle pişiriliyor. Şekeri az, meyvesi bol, taneleri tam şekilde sofralara taşınıyor. Meyvelerin vitaminleri zarar görmeyecek şekilde kısık ateşte az şekerle pişirilen Hatice Teyze Çilek Reçeli, kaşık kaşık yemelik bir tatla sunuluyor. Ev yapımı pasta süslemeleri için de harika bir alternatif.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Olur olur, hem de ne lezzetli olur. Hele de Çanakkale'nin meşhur domateslerinden yapılırsa tadından yenmez. Hatice Teyze'nin doğal ve nar gibi kırmızı Çanakkale domatesleriyle ev yapımı olarak hazırlanan Domates Reçeli, bu kırmızı cevheri hayatının odak noktasında tutanlar için sürpriz bir lezzet olarak karşımıza çıkıyor. A, B1 ve C vitamini deposu ve likopen festivali olan domatesin tüm hünerleri bir yana, reçelinin doyumsuz lezzeti bir yana.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Konya’nın körpe havuçlarından geleneksel usulle üretilen Hatice Teyze Havuç Reçeli, içindeki vitaminler zarar görmeyecek şekilde kısık ateşte az şekerle pişiriliyor. Çocuklar için beta karotenin en tatlı halini denemekten çekinmeyin.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   24,00 TLKDV Dahil

   Aydın’ın inciri, nam-ı diğer yemişi incir, geleneksel usulle pişiriliyor. Şekeri az, meyvesi bol, taneleri tam şekilde sofralara taşınıyor. İçindeki meyvelerin vitaminleri zarar görmeyecek şekilde kısık ateşte az şekerle pişirilen Hatice Teyze Yeşil İncir Reçeli kıvamı ve kokusuyla cezbediyor.

   • Miktar: 310 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,00 TLKDV Dahil