Loading..
   < >

   Çeşitli bitki özleriyle hazırlanan Hatice Teyze sabunlarıyla, özellikle cilt ve saç sorunlarına kalıcı çözümler bulunabilir. Son dönemlerin en popüler ürünleri arasında gösterilen doğal sabunlar sahip oldukları minerallerle günlük hayat temposunun en sağlıklı destekçisi olabilirler. Rahatlatıcı olduğu kadar da uyarıcı etkiye sahip olan ürünler seçerek hem evinize ferahlık katabilir hem de uzun zamandır aradığınız doğallığa kavuşabilirsiniz.

   Düzenli kullanımda etkileri kısa zamanda gözle görülür olan organik sabunlar, hassas ve alerjik bünyeye sahip kişilerde, bebeklerde, yaşlılarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Sadece sahip oldukları faydalı içeriklerle değil aynı zamanda hoş görüntüleriyle de özellikle banyo, çekmece içi, mutfak ve salonların en çok tercih edilen yardımcıları arasında gösterilecek olan sabunlar, hediye paketlerinin içine de eklenerek yaratıcılık en üst seviyeye çıkarılabilir.

   Bitkisel yağlar kullanılarak elde edilen doğal sabunlarla güzelliğinizin sırrını görünür ve kalıcı kılabilir ve ihtiyacınız olan enerjiye gün içinde istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Farklı malzemelerle ürettiğimiz sağlıklı kozmetik ürünler eşliğinde cildinizi olumsuz dış etkilerden ve serbest radikallerden koruyabilirsiniz. Mevsime özel ihtiyaçlarınız için keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşarken bakım ürünleri kategorisine de göz atabilirsiniz. 

   Toprağın nimetleri, topraktan gelen gizemli dokunuşların faydaları biter mi? Bir avuç kilin bugünün sağlıklı yaşam trendlerinden biri olduğunu tahmin edebilir miydik? Oysa doğada pek çok renkle karşımıza çıkan kil, antik çağlardan bu yana suyu arıyor. Asırlardır süren bu arayış, bugün Hollywood yıldızlarından Afrika yerlilerine kadar herkesi tutkusuna ortak ediyor. Susam yağı, çörek otu yağı, Hindistan cevizi yağı, doğal kil ve kül suyundan elde ettiğimiz Hatice Teyze Killi Sabun, toprağın insana sunduğu faydaların bir buluşması. Canlılığını yitiren ciltlerin ihtiyacı olan mineralleri bir araya getiren kili bitkisel yağlarla buluşturan bu sabun, yüz, saç ve vücut bakımında berrak bir dokunuş katıyor. Özellikle mevsim geçişleri ve iklim değişikliklerinde oluşan olumsuz etkilerle başa çıkmak istiyorsanız, toprak ve nimetleri bizce en güzel adres.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   28,00 ₺ KDV Dahil

   Zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, bebek pudrası, bitkisel karbon ve kül suyundan oluşan Hatice Teyze Pudralı & Karbonlu Sabun, duru bir temizlik için su ve bitkisel özlü dokunuşları bir araya getiriyor. Bebek pudrası ise en değerli varlıklarımızın masum ve mis kokulu cilt karakteristiklerini hatırlatmakta. Kirlenmiş cilt yüzeyini ferahlatan ve parlatan bu sabunu gündüz ve gece kullanabilirsiniz.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   28,00 ₺ KDV Dahil

   Hatice Teyze Karbon Sabunu, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, bitkisel karbon ve kül suyundan oluşan içeriği ile özellikle yaz mevsiminin getirdiği hassasiyetleri rahatlatan, kir ve yorgunluğu uzak tutan bir yapıya sahip. Günümüzün popüler bileşenlerinden olan karbonu temel alan bu sabun, suyla yakın temasta olanlara çok cazip gelecek.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   28,00 ₺ KDV Dahil

   Buram buram kakao, mis gibi vanilya: Yoksa bu bir pasta mı? Bize göre pastadan da güzel... Zeytinyağı, toz kakao, saf vanilya, Hindistan cevizi yağı ve kül suyundan hazırladığımız Hatice Teyze Kakaolu ve Vanilyalı Sabun, adeta bir cilt lezzet şöleni. Dilim dilim kesip yenilesi bu karışım aslında saç, yüz ve vücut bakımı için hazırladığımız egzotik bir tarif. Etkileyici kokusuyla da ayrı bir yere sahip bu sabun, aromaterapi saatlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday. İçeriğindeki yağlar ile demlenen, sakinleştiren ve cildi doyuran Hatice Teyze Kakaolu ve Vanilyalı Sabun, çikolata ve vanilya gurmelerinin meraklı iştahlarına geliyor.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   24,00 ₺ KDV Dahil

   Bir meyve düşünün ki, eski çağlardan bu yana refahı ve bolluğu temsil etsin, şarkılara konu, ressamlara ilham olsun. Bir patlasın, bin versin. Nar, suyundan çekirdeğine kadar gerçek bir bereket buketi. Zeytinyağı, nar suyu, nar çekirdeği, Hindistan cevizi yağı ve kül suyundan tasarladığımız Hatice Teyze Narlı ve Lifli Sabun, narın özellikle beslenme, güzellik ve bakım dünyasındaki konumuna ilgi duyanlar için. Narın içeriğindeki doğal lifler ve vitaminler, hem parlaklık hem yumuşaklık sağlamakta. Sert kimyasallardan ve katkı malzemelerinden arınmış, Denizli'den toplanan narlarla hazırlanmış bu sabun, her cilt tipi için yumuşaklık ve doğal nem kaynağı.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   29,00 ₺ KDV Dahil

   Zeytinyağı, bal, süt, Hindistan cevizi yağı ve kül suyu birleşimiyle oluşan Hatice Teyze Ballı & Sütlü Sabun, cildiniz için adeta bir kahvaltı niteliğinde. Protein ve vitamin üstünlüğü ile cilde canlılık katan bu sabun ile kendinize muhteşem bir aromaterapi seansı hazırlayabilirsiniz. Ayrıca içeriğindeki yararlı yağlar ile cildiniz bir ziyafet çekecek.

   • Miktar: 100 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   21,00 ₺ KDV Dahil