Loading..
   < >

   Ana yemeklerden kahvaltılık çeşnilere kadar hemen her sofrada kendine özel bir yer bulan salçalar - soslar sevdiklerinize hediye olarak da gönderilebilir. El emeği olarak ortaya çıkan ve mevsiminde yetişen taze sebzeler ve otlarla zenginleştirilen Hatice Teyze ürünleriyle kendinize ve ailenize doğallığı armağan edebilirsiniz. 

   Yoğun iş hayatının koşturması ve büyük şehirlerdeki stresli saatlerin ardından hayat kurtaran birer mucize olarak sofraları şenlendiren organik salça ve soslarla pişen yemeklerinize özel bir son dokunuş ile farklılık katabilirsiniz. Tamamen doğal yöntemlerle üretilen salçalarda katkı maddesi bulunmadığı gibi herhangi bir kimyasal madde veya boya da yer almaz. İçine katılan doğal tuzlar sayesinde lezzet ve uzun ömür kazanan lezzetlerimiz, özenle paketlenir ve online siparişler güvenle adrese teslim edilir.

   Farklı boylarda hazırlanan sağlıklı ürün çeşitleriyle siz de alışık olduğunuz geleneksel lezzetlere sahip olabilir, yemeklerinize lezzet ve değer katabilirsiniz. Bu kategoride göreceğiniz soslar salatadan kahvaltıda ekmek üstüne kadar günün hemen her saati kullanılabilir. Ailenizi ve sevdiklerinizi koruma altına almak için keyifli bir sipariş deneyimi yaşayabilir ve yemeklerinizde damak zevkinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

   Güneşin altında nar gibi kızaran, toprağın ve tertemiz havanın bereketini taşıyan ve kokusundan tadına büyüleyen meşhur Çanakkale domatesleri, el emeği göz nuruyla buluşuyor ve Hatice Teyze Domates Salçası olarak sofralara yerleşiyor. Kahvaltıdan ana yemeklere, atıştırmalıklardan soslara kadar her noktada mutfakların vazgeçilmezi olan Hatice Teyze Domates Salçası, bu vazgeçilmez yaz sebzesinin sahip olduğu bütün vitamin ve mineralleri de içermekte: A, C, E, K, vitaminleri ile kalsiyum, fosfor, sodyum, potasyum, magnezyum, demir, fosfor, kükürt ve omega 3 ve 6 gibi. Likopen gibi kalpten kalbe seslenen önemli bir etkeni de unutmamak lazım. Bir tatlı kaşığı domates salçasının mucizeler yaratmadığı bir an düşünebilir misiniz?

   • Miktar: 500 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   28,50 TLKDV Dahil

    

   • Miktar: 500 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   29,50 TLKDV Dahil

   Geleneksel Türk mutfağının temel direklerinden olan biber salçası, birazcık acı sevenleri buraya çağırmakta: Mardin yöresinin bereketli topraklarında yetiştirilen biberlerle hazırlanan Hatice Teyze Acı Biber Salçası, sindirimle iyi geçinen ve özellikle kış dönemlerinde bağışıklık sistemini sarıp sarmalayan bir lezzet. Pek çok yemeği tatlandıran bu sebze, özellikle kalsiyum, potasyum ve vitaminler açısından oldukça zengin. Acı ama hem çok gerçek hem çok doğal...

   • Miktar: 500 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   29,50 TLKDV Dahil

    

   • Miktar: 350 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil

   Kızarmış ekmekleri hazırlayın çünkü muhteşem bir formül onlar için geliyor: Özellikle de pratik atıştırmalıklarla doymak isteyenler için. Ceviz, çemen ve sarımsakla oluşan Hatice Teyze Cevizli Çemen Sos, çemenin sağladığı yüksek lif içeriğini doğrudan taşırken, vücut direnci için de bir armağan niteliğinde. Kayseri'de hazırlanan ve tüm dünyada bir fenomen olan Hatice Teyze Cevizli Çemen Sos, baharatların mistik kokularını ve ceviz içinin lezzetini harmanlayıp iştah açıcı bir şölen haline getirmekte.

   • Miktar: 200 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   45,00 TLKDV Dahil

    

   • Miktar: 350 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   26,00 TLKDV Dahil