Loading..
   < >

   Doğasında el emeği ve sağlık olan Hatice Teyze ürünleri ile hem kendi hem de sevdiklerinizin sofralarını tatlandırabilirsiniz. Tamamı en taze sebze ve meyvelerle hazırlanan sağlıklı lezzetlerle, tatlı ihtiyacınızı en doğal yollarla karşılayabilirsiniz. Doğaya özlem duyanların tercih ettiği ürünlerimiz ile siz de günlük hayatınıza sağlık ve lezzet katabilirsiniz. 

   Mevsime uygun organik olarak yetiştirilmiş bu kategorideki ürünlerle sadece sofralarınızı renklendirmekle kalmaz yaratıcı tariflerde de hünerlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özellikle titiz annelerin tercihi olan bu kategoride, çocuklar için yeni tatlar denenebilir ve sağlıklı atıştırmalıklar hazırlanabilir. Konserveden erişteye, kurutulmuş sebzelerden zeytinyağına, bakım ürünlerinden popüler tercihlere kadar ihtiyacınız olan her şeyi en doğal ve sağlıklı haliyle karşılayabilir ve modern dünyanın standart lezzetlerinden kurtulabilirsiniz.  

   Yeni nesil annelerin ilk tercihi olan ürünlerimiz arasından beğendiklerinizi seçerek gurmelere layık sofralar kurabilir ve vereceğiniz davetlerde fark yaratabilirsiniz. En doğal ve kaliteli malzemelerle hazırlanan tatlı seçenekleri arasından siparişinizi kolay bir şekilde tamamlayabilir ve çocukluğunuzdan kalma gelenekleri evinizde de sürdürebilirsiniz. Sevdiğiniz tatlılar - lokumlar günlük ihtiyaçlara uygun olarak hazırlanırken listenizi sevdiklerinizi de düşünerek şekillendirebilirsiniz. 

   Hem bol lifli yapısı, hem de glisemik indeksi düşük olması nedeniyle tüm dünyanın gözbebeği olan hurma, Hatice Teyze Bitter Hurma Ezmesi olarak kahvaltılardan ara öğünlere kadar uzanan harika bir lezzet seçeneğine dönüşüyor. Özellikle çocukların güne daha sağlıklı bir başlangıç yapmalarını sağlayan Hatice Teyze Bitter Hurma Ezmesi, tatlı krizlerini dengelerken %85 bitter kakao içeren yapısıyla da çikolata düşkünlüğüne karşı iyi bir kurtarıcı.

   • Miktar: 200 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   45,00 TLKDV Dahil

   Sakarya'da özel olarak Hatice Teyze için üretilen ayvaların mis kokusu ve lezzeti, şeker, limonsuyu ve karanfil ile buluşarak Hatice Teyze Ayva Çanak Tatlısı'na dönüşüyor. A, B ve C vitamini açısından zengin bir meyve olan ayva, kış aylarının bir vazgeçilmezi. Suyu, gövdesi ve çekirdeği ile ayrı birer sağlık festivali olan ayvanın keyifli aroması ise özellikle akşam yemeklerinin son dokunuşu olarak listebaşı.

   • Miktar: 850 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   45,00 TLKDV Dahil

   Bereket tanrıçası Kibele'nin en kıymetli ağacı incirdir derler. Dünya tarihi kadar eski olan yaşı, onu klasik ve vazgeçilmez kılıyor. Kalitesiyle tüm dünyaca ünlü Aydın inciri ile hazırlanan Hatice Teyze Kuru İncir Tatlısı ise gerçek bir ziyafet yolculuğu. Kuru incir, şeker ve limon suyu ile hazırlanan bu tatlı, incirin içerdiği lifler, vitaminler ve mineralleri de birer armağan olarak bizlere sunmakta.

   • Miktar: 850 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   49,00 TLKDV Dahil

   Balkabağı, limon suyu, şeker ve karanfilin muhteşem bileşiminden oluşan, zahmetli ama sonuçları şahane, geleneksel ‘kireçte bekletme tekniği’ ile hazırlanmış çıtır çıtır kabak tatlısı. Pek çok vitamin içeren balkabağı, mineraller açısından da zengin bir meyve. Hatice Teyze İç Ceviz’le mükemmele ulaşmak kaçınılmaz...

   • Miktar: 850 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   45,00 TLKDV Dahil

   Geleneksel yöntemlerle yapılan, sunumu dilim şeklindeki kabak tatlısı. Vitamin, mineral ve lif açısından zengin, tatlı kaçamaklarının en güzeli. Çıtır yaprak dilime göre daha yumuşak, hazmı kolay. Hatice Teyze İç Ceviz’le mükemmele ulaşmak kaçınılmaz...

   • Miktar: 850 gr.
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   45,00 TLKDV Dahil