Adaçayı Yağı - 20 cc.-
Adaçayı Yağı - 20 cc.-
Adaçayı Yağı - 20 cc.-
Adaçayı Yağı - 20 cc.-

Adaçayı Yağı - 10 cc. (HTBU056)

0,00
Fiyat : 70,00 TL(KDV Dahil)

Pencere kenarına oturup, yağmur-müzik eşliğinde bir fincan adaçayı içme alışkanlığı olanlar, bu duygunun güzelliğini iyi bilir. Ama hazır güzellik demişken, adaçayının diğer yeteneklerini de anlatmak gerekiyor, özellikle de yağının. Bütünüyle doğal olarak ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen Hatice Teyze Adaçayı Yağı, kadınların periodik ağrıları sırasında masajla uygulandığında dinlendirici bir esansiyel özelliğe sahip. Uykusuzluk ve stres gibi günümüzün popüler sorunlarında da bir dost eli olarak kabul edilmekte.

 

Kullanım Şekli:

 

Dahili olarak kullanıldığında günde 3-5 damlanın 1 fincan suya katılması gereklidir. Haricen kullanıldığında ise bebeklerin her iki ayağına 1’er damla sürebilir, karın bölgesine masaj yapabilirsiniz. Aroması sebebiyle yemek pişirirken bile kullanıldığı yerler vardır.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.