ADET
34,50 TL KDV Dahil
46,00 TL KDV Dahil
ADET
42,30 TL KDV Dahil
47,00 TL KDV Dahil
ADET
56,10 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
ADET
47,70 TL KDV Dahil
53,00 TL KDV Dahil
ADET
53,25 TL KDV Dahil
71,00 TL KDV Dahil
Adet
45,75 TL KDV Dahil
61,00 TL KDV Dahil

Reçeller

 

Hatice Teyze’nin eski geleneklerle ve özenle hazırlanan reçelleri adeta tatlı niyetine yenilenecek lezzetler sunuyor. Tatlı yiyerek, tatlı sohbetlere vesile olan, bayram sofralarında sağlıklı ve damaklarda unutulmaz lezzetler bırakan bu reçeller, sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz bu özel günleri daha tatlı, daha unutulmaz kılıyor. 

 

Portakal Kabuğu, Limon Çiçeği, Yasemin Çiçeği, Dağ Çileği, Tatlı Bal Kabağı, Kivi, Kayısı, Karadut, Beyaz dut, Vişne, Bergamut, Turunç, Havuç, Ayva, Zeytin ve Yunanistan’dan özel tarifli Domates gibi birçok seçeneği bulunan Hatice Teyze reçellerinde hiçbir katkı maddesi kullanılmıyor. Mümkün olduğunca az şeker kullanılan ve bazı reçel çeşitlerinde şeker kullanılmayan Hatice Teyze reçelleri, meyve aromasını kaybetmeden, natürel tatlarıyla üretiliyor.

  Tatlı krizleri için tatlı niyetine yenecek sağlıklı reçeller olarak tercih edebileceğiniz Hatice Teyze reçelleri, bu bayram özenle hazırlanan sofralara renk katacak. Birebir ve geleneksel reçel reçetesi ile hazırlanan Hatice Teyze reçellerini tatlı niyetine sunabilir, vanilyalı, kaymaklı dondurma eşliğinde, özel bir sunum hazırlayarak sevdiklerinize oldukça sağlıklı ve bir o kadar da göz alıcı bir tatlı keyfini yaşatabilirsiniz.
 

Bu bayram klasikleşmiş tatlılardan farklı, alternatif bir lezzet sunmak, daha sağlıklı seçeneklerle sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz, Hatice Teyze reçellerine bu kategori altından ürünlerimizi inceleyebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.