ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Anne & Bebek İçin Sabun


8 aylık özel budama ve bakım yöntemleriyle, Milas’ta yetiştirilen organik zeytin ağaçlarından elde edilen saf yağlar ile üretilen Hatice Teyze Bebek ve Has Zeytinyağı sabunları, her annenin çocuğu için dilediği özenli, sağlıklı ve doğal bakımı sunuyor.

Hatice Teyze’nin Bebek Sabunu, bebeklerin cildini en doğal biçimde temizleyerek, ciltlerinin sağlıkla hava almasını sağlıyor. Böylece bebeklerin ciltleri korunmuş oluyor; yumuşacık tenlerinde de pişik oluşmuyor. Bebeklerin ipeksi saçlarına da iyi gelen bu sabunlar, saç köklerini besleyip diplerini güçlendiriyor. Ciltteki özel etkileri kadar rahatlatan kokusuyla da ilgi gören Hatice Teyze sabunları sayesinde bebekler rahatça ve huzurla uyuyor.

Saf Zeytinyağlı sabunun içeriğinde bulunan patchouli ve limon otu yağları, bedenle birlikte ruhu da özel bir bakıma alıyor. Cilt hücrelerinin yenilenmesini destekleyen, nem oranını dengeleyen patchouli, yaralı, hasar görmüş ciltte ve hızlı kilo alıp verme, ani boy uzaması, hamilelik dönemi gibi durumlarda oluşan cilt çatlaklarında iyileştirici etkilere sahip. Bedendeki özel etkileri ile dikkat çeken patchoulinin zihni arındıran, kararsızlık yaşanan dönemlerde adeta terapi etkisi gösteren, ruhu yatıştıran, gerginliği azaltan etkileri de oldukça iddialı. Limon otu ise kaybettiğiniz enerjiyi hem bedeninize, hem de ruhunuza geri kazandıran çok özel bir içerik. Ayrıca konsantrasyonu arttıran ve moral bozukluklarına iyi gelen özellikleri de bulunuyor.

Hatice Teyze sabunları, bebeği ve çocuğu için özenli, sağlıklı ve doğal bakımları tercih edenlerin, çocuğu kadar kendi de bebeksi bir cilde sahip olmak isteyenlerin, hamilelikte, ani kilo değişimlerinde oluşan çatlaklar için çözüm arayanların ideal bakım ürünü olarak raflarda yerini aldı. 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR