Maske

Güzellik rutini içinde temizleyiciler ve güneşten korunma gibi olmazsa olmaz ürünler vardır. Bunlardan biri de maskeler oluyor. Hatice Teyze, doğal içerikli cilt maskeleri ile farkını ortaya koyuyor. Sayfamızda yer alan maskeler arasından seçim yapabilir, cilt sağlığınızı teşvik edebilirsiniz.

Yüz maskelerinin cilde faydaları olduğu gibi genel sağlığa da birçok faydası var. 10-15 dakikayı maske ile yüz bakımına ayırmak, ruh sağlığınız üzerinde de olumlu etkiler bırakacaktır. Maskeler, detoks etkisi sayesinde yüzü derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Kirleri ve fazla yağı emer, gözeneklerin daha temiz olmasına ve cildinizin parlamasına destek olur. Özellikle yağlı ve karma ciltler için mükemmeldir.

Kuru ciltler için nemlendirici bir yüz maskesi, nemi artırmaya ve nem kaybını önlemeye, rahatlığı geri kazanmaya ve gerginlik hissini önlemeye yardımcı olur. Geceleri, herhangi bir gün ve özellikle güneşte geçen bir günün ardından kullanılması özellikle tavsiye edilir.

Aydınlatıcı ve yaşlanmayı geciktirici etkiye sahip maskeler, yüze yıllar içinde kaybolan canlılığı ve ışıltıyı kazandırmayı başarır. Olgun cildin favorileridir, aynı zamanda dinlenme eksikliği ve stres nedeniyle yorgunluk belirtileri gösteren tüm ciltlerin de favorileridir.

Kırışıklıkları yumuşatır ve cildi gençleştirir. Yaşlanma karşıtı maskeler, daha az görünür kırışıklıklar ve hafifletilmiş yorgunluk belirtileri ile cildin daha genç ve gergin görünmesini sağlar. Hatice Teyze cilt maskeleri, yorgun veya yaşlanmış ciltler için de idealdir.

Maskeler genellikle cildi etkileyen yüksek konsantrasyonda aktif bileşenlere sahiptir. Birçok maskenin etkileri hemen görülür ve bu nedenle önemli bir olaydan önce veya yüz donuk ve yorgun göründüğünde cildi hazırlamak için mükemmeldir.

Maskeleri her zaman temiz, kuru cilde uygulayın. Tercihen geceleri, ancak sabahları veya herhangi bir zamanda da uygulanabilir. Maskeyi temizledikten sonra normal cilt bakım ritüeline devam etmelisiniz: serum, krem, göz çevresi... Sonuçları görmek için cilt maskesi kullanımı sürekli olmalı ve haftada en az bir kez uygulanmalıdır. 

Hatice Teyze, doğal yosun maskesi, karbon maskesi, salyangoz maskesi, inci tozu maske, eşek sütü maskesi, pirinç kepeği maskesi gibi birçok seçenek vadediyor.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR