Sabun

Sabun, temel olarak, sabunlaştırma adı verilen bir işlemle, sodyum veya potasyum tuzu oluşturacak şekilde yağların ve bir alkalinin karıştırılmasının sonucudur. Hatice Teyze sabunları tamamen doğal içeriklidir ve çeşitli bitki ve yağların kullanılmasıyla elde edilir. Vücut temizliği ve cilt bakımı için siz de Hatice Teyze’nin doğal sabunlarını tercih edebilirsiniz.

Doğal ve organik malzemeler içeren sabunlar, bitkilerin özelliklerinden daha iyi yararlanmak ve cilt problemlerini iyileştirmek ve tedavi etmek için sadece bitkisel bileşenler kullanılarak üretilir. Koruyucu, boya veya sentetik aroma içermezler ve hem renk hem de aroma, yapıldığı aynı bitkilerden sağlanır. Bu nedenle sabunun görünümünü bir partiden diğerine değişebilir. 

Hatice Teyze sabunlar, özel yöntemlerle geliştirildikleri için bitkilerin ve doğal yağların tüm tedavi edici özelliklerini cilde sağlayabilir. Ayrıca, sabunlarımızın üretiminde kullanılan doğal içerikler saf ve en yüksek kalitede olup, çoğu sertifikalı organik ürünlerdir. Bu sayede sabunların günlük cilt bakımı için harika vitaminler ve etkili besinler sağladığını söyleyebiliriz. Cilt için harika antioksidan, yenileyici ve yumuşatıcı özelliklere sahip olan Hatice Teyze sabunları, aynı zamanda çeşitli cilt sorunlarına karşı da çözüm niteliği taşır. 

Sabunlarımız, toksik kimyasallar olmadan formüle edildiklerinden, yağların aşırı doygunluğundan ve dengeli pH'larından dolayı yüz veya vücut temizleyicisi olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu tip sabunlar cildinizi kurutmaz. Doğal sabun, toksik bileşenler veya sentetik kimyasallar içermeyen biyolojik olarak parçalanabilen bir üründür. Bu nedenle çevreyi kirletmediğinizden emin olabilirsiniz.

Uçucu yağlar, bitkilerin damıtılmasıyla elde edilen esanslardır ve koku ve temas yoluyla etki eden çok sayıda aktif bileşen içerir. Hem yoğun çiçeksi ve yabani aroma hem de tedavi edici özellikler her sabunda mevcuttur ve kutuyu açar açmaz varlığını hissetmeye başlayabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan lavantalı sabun, kakao ve vanilyalı sabun, karbon sabunu, saf zeytinyağlı sabun, papatyalı sabun, yosun sabunu, muzlu sabun, yeşil çaylı sabun gibi daha birçok seçeneğe göz atabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR