Şampuan

Doğal saç bakımı belki de şu anda en büyük güzellik trendlerinden biri. Basitçe söylemek gerekirse, Hatice Teyze doğal saç bakım ürünleri, tamamen doğal bileşenler kullanılarak formüle edilir. Bundan dolayı saç sağlığını en iyi şekilde korur. Siz de saç tipinize uygun olan en iyi şampuanları sayfamızda bulabilirsiniz.

Çoğu şampuan ve saç kremine sürekli olarak eklenen sentetik kimyasalların, cildimiz veya çevremiz için iyi olmadığını biliniyoruz. Bu yüzden Hatice Teyze şampuanlar insan ve çevre dostu ürünlerdir. Doğal yağlar ve bitki özleri içeren şampuanlarımız, saç kalitesini ve yoğunluğunu artırmaya yardımcı olabilir. Özellikle bitkisel içerikli ürünler, saçların sağlıklı büyümesini teşvik eder.

Sentetik kimyasalların birikmesi nedeniyle hassas saç derileri tahriş olabilir ve pul pul dökülebilir. Bununla birlikte, kepeği azaltan çay ağacı yağı ve belirli mantar ve bakterilere karşı etkili olduğu gösterilen biberiye yağı gibi doğal bileşenlerin, iltihaplı cilt üzerinde faydalı etkileri olduğu gösterilmiştir.

Şampuandaki köpüğe neden olan kimyasallar, saçı doğal yağlarından arındırıp kurutarak, kabarma ve kırık uçlara neden olabilir. Badem ve argan yağları, saça sağlıklı bir parlaklık veren, lifi nem geçirmez bir tabaka ile kaplayan besleyici özellikleriyle ünlüdür.

Saç boyaları saçları kuruttuğu gibi içerdiği kimyasal sonucunda saç renginin solmasına ve mat görünmesine neden olabilir. Ancak bazı doğal yağlar doğal saç renginizi iyileştirebilir. Hatice Teyze şampuanlar, boyalı saçlar için de ideal bir seçim olarak öne çıkar.  

Şampuan seçiminde kaçınılması gereken ana bileşenler parabenler, sentetik renkler ve kokular, sodyum sülfat, formaldehit ve toluendir. Çoğunlukla doğal bileşenler içeren bir şampuan seçerek, saç derinize ve saçınıza potansiyel olarak zarar verebilecek kimyasallar uygulamadığınızdan emin olabilirsiniz. Hatice Teyze şampuan seçeneklerine göz atarak, saçlarınızın sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR