Tonik

Cildinize daha iyi bakmak için göz önünde bulundurmanız gereken çok önemli bir ürün var: Tonik! Hatice Teyze tonik çeşitleri, cildinizin sağlığını teşvik ederken, daha temiz ve parlak görünümlü bir cilt elde etmenize yardımcı oluyor. Tamamen doğal içerikli tonikleri sayfamızda keşfedebilir, ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Yüz temizliğinde en az önem verilen ürünlerden biri olduğu doğru olsa da tonik, cildinizin sağlığı için temel bir seçenektir. Tonikler, cildin temizlendikten sonra yüzün pH'ını geri kazanmasına yardımcı olduğu için cilt bakımı için gereklidir. Bu ürün, ister yağlı, ister karma, ister kuru cildiniz olsun, cildinizin bakımı için kullandığınız kremden hemen önce, yüz temizliğinden hemen sonra kullanılır.

Yüz toniği cildin tazelenmesine, nemlendirilmesine ve pH'ını geri kazanmasına ek olarak gözenekleri kapatır ve cildin dengelenmesine ve sonraki tedaviye hazırlanmasına destek olur. Elbette kremi sürmeden önce tüm yenileyici ve besleyici özelliklerinden faydalanmak için cildin kurumasını beklemelisiniz.

Hatice Teyze doğal içerikli tonikler, cilt dokularını gençleştirir ve canlandırır. Yüzünüzü yıkadıktan sonra kuru cilde bu tonikleri uygulayabilirsiniz. Uygulamayı bir pamukla gerçekleştirebilirsiniz. Cilde küçük dokunuşlar yaparak, dairesel hareketlerle ilgili bölgede kanın daha iyi dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Toniğin derine nüfuz etmesi için nazikçe destekleyerek uygulama yapabilirsiniz. 

Normal veya karma bir cildiniz varsa, mükemmel temiz bir cilt için her türlü kirleri derinlemesine temizleyen gülsuyu tercih edebilirsiniz. Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlamak adına eşek sütlü tonik harika bir seçim olacaktır. 

Hatice Teyze tonik çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de çay ağacı tonik oluyor. Cildin arındırılması, hücrelerin yenilenmesi ve daha parlak bir cilt görünümü için bu tonik oldukça faydalı. Diğer seçenekleriniz arasında pirinç kepeği tonik, gülsuyu, salyangoz tonik, lavanta suyu, leke karşıtı tonik ve anti-aging tonik yer alıyor.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR