Gül Sabunu - 100 gr. - Sabun
Gül Sabunu - 100 gr. - Sabun

Gül Sabunu - 100 gr. (HTSB024)

Fiyat : 135,00 TL(KDV Dahil)

Cildi temizlemeye yardımcı olan gül sabunu, anti bakteriyel olma özelliği taşımaktadır. Cilt için önemli derinlemesine temizliği sağlarken aynı zamanda sıkılaştırıcı etkiye de sahiptir. Yalnızca yüz bölgesinde değil vücut temizliğinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.
İyileşmesinde ve giderilmesinde işe yaramaktadır. Sağladığı yararların başında iyi bir temizlik gelirken, cildi besleyici olması kuru ciltler için önemli bir özelliktir. Yağlı ciltler için ise cildin yağ dengesinin korunmasını sağlayarak, aşırı yağlanma, parlama, makyaj kusma gibi farklı sorunların önüne geçebilmektedir. Cilde kazandırdığı canlılık ve ferahlık hissi özellikle yaz aylarında güneşten dolayı oluşan tahrişlerde rahatlatıcı etki sağlamaktadır.


Cilde parlaklık kazandırır ve nemlendirir. Günlük makyajınızı temizlerken gül sabununu tercih edebilir, cildinizi kurutmadan makyajdan arındırabilirsiniz.


Hatice Teyze Gül Sabununun Hikayesi
Aşkın sembolü olarak bilinen gül, estetik görünümü ve zarif duruşuyla popülerliğini koruyan bir çiçek türüdür. Gülün nadide yapraklarının dikkatle ayrılmasıyla elde edilen gül suyu hem meşakkatli olması hem de yüksek miktarda yaprağın bir araya getirilmesi sebebiyle kıymetli bir konumdadır. 
Gül aynı zamanda ilahi aşkın ve güzelliğin de sembolüdür. Etrafı dikenlerle sarılı bu çiçeğin güzelliği ve saflığı Allah’a uzanan mistik bir yolu simgeler. Pek çok yerde cennet çiçeği olarak da bilinmektedir.
Gül bitkisi A, C ve E vitaminleri bakımından zengin, mis gibi kokan bir bitkidir. E vitamini; cildi besler ve nemlendirir. C vitamininin antibakteriyel özelliği sayesinde ciltteki mikropların kırılmasına yardımcıdır. Aynı zamanda kolajen üretimini destekleyen C vitamini, ciltte oluşan hasarları da giderir. Kolajen üretimini destekleyen bir diğer vitamin ise A vitaminidir. Ciltte zamanla oluşan kırışıklıkları gidermeye yardımcıdır. Görüldüğü gibi gül vitaminler açısından zengin ve son derece faydalı bir bitkidir.


Hatice Teyze Gül Sabunu Doğal Bir Ürün Mü?
Hatice Teyze gül sabunu, tamamen doğal bir üründür. Büyük bir hassasiyetle seçtiğimiz gülleri yağından ayrıştırmadan kullanarak, bu kaliteli ve nadide gül sabunu elde ediyoruz. Üretimden paketlemeye kadar tüm aşamalarda tamamen doğal ve çevre dostu metodları kullanıyoruz.
Hatice Teyze markası olarak, kişisel bakım ve temizliğinizde doğal ürünlere güvendiğinizi biliyoruz. Tam da bu sebeple en kaliteli bileşenlerle en saf bitkileri özenle bir araya getiriyoruz.
Isparta’da en doğal topraklarda yetişen gülleri bulmak için mühendis ekibimiz çeşitli analizler gerçekleştirir. 


Hatice Teyze Gül Sabunu Kişisel Bakım Amaçlı Kullanılabilir Mi?
Hatice Teyze gül sabunu, kişisel bakım amaçlı kullanıma uygundur. Cildiniz ve saçlarınızın bakımınız için tercih edebileceğiniz doğal gül sabunu; doğanın saflığını ve gülün asaletini sizlerle buluşturur.
Saf bir makyaj temizleyicisi olarak da kullanılabilen gül sabunu, cildinizi kurutmadan temizlemenizi sağlar.
Kalitesini, eşsiz güllerin nadide yapraklarından alan Hatice Teyze gül sabunu, çeşitli kullanım biçimleriyle güzellik ritüelinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacak!

 


Düzenli kullanımı hızlı geri dönüş almak için önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR