Ispanaklı Sebze Karışımı - 100 gr. - Kurutulmuş Sebze
Ispanaklı Sebze Karışımı - 100 gr. - Kurutulmuş Sebze

Ispanaklı Sebze Karışımı - 100 gr. (HTSZ003)

Fiyat : 95,00 TL(KDV Dahil)
95,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Kış mevsiminin demir deposu olan ıspanak çok değerli bir sebzedir. Temel reis sayesinde çocukların da severek yediği bu yeşil güzelliği her yaştan kişi mevsimi geldiğinde arzu ettiği gibi tüketebilir. Hatice Teyze ıspanaklı sebze karışımı ise sizi kalıpların dışına çıkmaya davet edecek cinsten bir üründür. Sadece mevsiminde değil istediğiniz her an aynı tazelikle ıspanak yiyebilmeniz için özenle hazırlanan ıspanaklı sebze karışımı sofralarınızda yer almayı bekler.

Hatice Teyze Ispanaklı Sebze Karışımının Doğallığı
Ispanaklı sebze karışımı, mevsiminde toplanıp rehidrasyon yöntemi ile kurutulan sebzelerden oluşan bir üründür. Mevsiminde ve en verimli topraklardan hasat edilen sebzeler yüksek alkali seviyesine sahiptir. Bundan dolayı besin değerleri ve lezzetleri asla kaybolmaz. Rehidrasyon yöntemi sayesinde gıdanın bozulma riski minimuma iner ve sofralarınıza en taze haliyle ulaşır.

Hatice Teyze Ispanaklı Sebze Karışımı Hangi Sebzeleri İçerir?
Hatice Teyze ıspanaklı sebze karışımı içerisinde birbirinden değerli sebzeler yer alır. Ispanak, kırmızı biber, yeşil biber, havuç, soğan ve pırasa bu özel karışımı oluşturan yardımcı elemanlardır. Vitamin, mineral ve besin değeri açısından son derece faydalı bu sebzeler yan yana gelerek ıspanaklı sebze karışımı ortaya çıkar. Karışımın içerisinde bulunan her bir ürün için başlı başına bir cevher diyebiliriz. Kış aylarında vitamin dolu bu kurutulmuş sebze karışımı tüketimi bağışıklık sistemi için oldukça yararlı olur.

Ispanaklı Sebze Karışımı Nasıl Tüketilebilir?
Hava geçirmeyen ve kolaylıkla açılabilen bir pakete sahip olan karışım her daim taze kalır. Bu harika karışımı sıcak su ile yumuşatarak hazırlamaya başlayabilirsiniz. Yumuşayan sebzeleri üzerine sadece sarımsaklı süzme yoğurt dökerek keyifle tüketebilirsiniz. Bu çok yönlü sebze karışımı ile güzel ve aynı zamanda renkli bir pilav da yapabilirsiniz. Dilerseniz sabah kahvaltısında sıcak ekmeğinizi bandırıp yiyebileceğiniz ıspanaklı sebze karışımı içeren yumurta yaparak da tüketebilirsiniz.

Ispanaklı Sebze Karışımını Çocuklar Tüketebilir mi?
Sizlere her daim en doğal ürünler hazırlayan Hatice Teyze çocukları da unutmadı. Her şeyin en iyisini hak eden çocuklara bu bol vitaminli bir ıspanaklı sebze karışımı ile güzel yemekler hazırlayabilirsiniz. Katkısız ve ilaçsız sebzelerin oluşturduğu muhteşem karışım oldukça çocuklarınız için de son derece besleyici olur. Bu özel karışımı makarna ya da pilav içerisine ekleyerek çocuklarınızın keyif alarak yiyebileceği bir yemeğe dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz onlara Hatice Teyze ıspanaklı sebze karışımı ile lezzetli bir mücver de yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR