Kerevizli Sebze Karışımı - 100 gr. - Kurutulmuş Sebze
Kerevizli Sebze Karışımı - 100 gr. - Kurutulmuş Sebze

Kerevizli Sebze Karışımı - 100 gr. (HTSZ011)

Fiyat : 97,00 TL(KDV Dahil)
Sağlıklı ve lezzetli tatların özel karışımı, tüm aşamalarında doğal yöntemleri kullanan Hatice Teyze imzasıyla birleşti! Kerevizli sebze karışımını en taze sebzeleri özenle bir araya getirerek hazırladık.

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen yeşil ve kırmızı biberleri, pırasayı, en taze havuç ve domatesleri, granül kesim soğanları ve elbette kerevizi büyük bir hassasiyetle topladık. Ardından, tazecik sebzelerimizi rehidrasyon yöntemiyle kuruttuk. Böylelikle ürünlerimizin besin değerlerini koruduk. Bütün bu lezzetleri bir araya getirerek 100 gramlık ambalajında paketledik ve kullanıma hazır hale getirdik.

Hatice Teyze markası olarak, mutfaklarınıza pratik ve doğal dokunuşlar sunma gayesiyle çalışıyoruz. Kerevizli sebze karışımı, küçükten büyüğe herkesin bayılacağı özel tadıyla vazgeçilmezleriniz arasına girmeye aday!

Hatice Teyze Kerevizli Sebze Karışımı Hangi Sebzeleri İçerir?
Ege ve Akdeniz yörelerinin sevilen sebzesi kerevizi, binbir renkteki sağlıklı sebzelerle buluşturduk. Kereviz, havuç, domates, kırmızı biber, yeşil biber, soğan ve pırasadan oluşan bu eşsiz karışım sofralarınızın en doğal ve en gözde lezzeti olacak!

Kereviz; içerdiği yüksek orandaki vitamin, mineral ve lif değerleriyle zeytinyağlı tariflerin en gözde üyelerinden biri. Lezzetiyle ve besin değeriyle nadide bir sebze olan kerevizi, doğanın bize sunduğu sağlıklı sebzelerle bir araya getirirken büyük bir özen ve hassasiyet taşıyoruz. Tam da bu sebeple hiçbir katkı maddesi ve kimyasal kullanmıyoruz.

Hatice Teyze imzasıyla hazırladığımız kurutulmuş sebze çeşitlerinin hepsi, tamamen doğal yöntemlerle elde edilen saf gıdalardır. Mutfak alışkanlıklarınızda hem pratik hem de doğal ürünler tercih etmek istiyorsanız Hatice Teyze’ye güvenin!

Kerevizli Sebze Karışımı Nasıl Tüketilebilir?
Kerevizli sebze karışımı, pratik kullanımıyla hamaratlı ellerin en büyük yardımcısı olacak! Bu özel karışımı mutfağınızda güvenle kullanabilir ve doğal ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz. El emeği lezzetlerin içerisine katarak damak tadınıza göre gönlünüzce tüketebileceğiniz kerevizli sebze karışımı, mutfağınızı zenginleştirecek!

Pürelerinize, özel tariflerinize bu eşsiz karışımı ekleyebilirsiniz. Sebze çorbalarında kremamsı bir tat yakalamak için dilediğiniz ölçüdeki kurutulmuş sebze karışımını direkt olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, kavrulmuş yağ ve unla çorbanızın kıvamını koyulaştırabilirsiniz.

Kerevizli Sebze Karışımını Çocuklar Tüketebilir mi?
Taze sebzelerin en doğal yöntemlerle kurutulmasıyla hazırlanan Hatice Teyze kerevizli sebze karışımı, zengin içeriğiyle çocukların tüketebileceği sağlıklı bir ürün. Bu lezzetli karışımı çocuklarınıza özel olarak hazırladığınız lezzetlere ekleyebilir, onlara sağlıklı ve enfes bir öğün sunabilirsiniz. Hatice Teyze kerevizli sebze karışımı, büyük-küçük herkesin beğenisini toplayacak!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR