Keten Tohumu Yağı - 150 ml.-CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ
Keten Tohumu Yağı - 150 ml.-CİLT VE BESLENME ÜRÜNLERİ

Keten Tohumu Yağı - 150 ml. (HTBU012)

0,00
Fiyat : 115,00 TL(KDV Dahil)
115,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Haziran ile Ağustos ayları arasında ipek gibi keten çiçekleri… Yazın parlaklığını, enerjisini doğadan alıp bize taşıyan sihirli bir tohum gibidir adeta. Literatürde de mucizevi besinler arasında üst sıralardaki yerini asla terk etmez. Öyle ki bu değeri sadece günümüzde değil, Antik dönem Mısır’ında firavun mezarlarında bile kral yiyeceği olarak almıştır. Özellikle yüksek lif oranı sayesinde tok tutması, kilo alma ve şişkinliğe yol açan toksinleri vücuttan atması ile uzmanlar tarafından önerilen keten tohumu son dönemde kanser tedavileri dünyasında kendine saygın bir yer edindi. Omega 3 zenginliği nedeniyle kalp ve damar dostu olarak, potasyum zenginliği nedeniyle cilt dostu olarak tanımlanıyor. Sinirleri yatıştırma etkisiyle menopoz dönemi şikayetlerinden, uyuşukluk ve karıncalanma şikayetlerine kadar bir çok sıkıntıya hızla yetişiyor. Hatice Teyze, tıpkı diğer yağlarında da olduğu gibi asfalttan uzak ilaç görmemiş bahçelerinden %100 doğal olarak, soğuk sıkım tekniği ile hazırlıyor keten tohumu yağını. Hatice Teyze Keten Tohumu Yağı ile hazırlayacağınız cilt maskeleri cildinizi ışıl ışıl parlatacak, yorgun yüzleriniz enerji dolacak. Aç karnına içmeyi tercih ettiğinizde ise içiniz ışıldayacak, kendinizi temiz bir enerjiyle hayata daha hazır hissedeceksiniz.

 

Kullanım Şekli:

 

Her gün bir tatlı kaşığı içebilir, hem de yarım avokadoyu bir çorba kaşığı keten tohumu yağı ile ezerek yüz maskesi şeklinde kullanabilirsiniz. Harici ve Dahili kullanım için uygundur .

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Uyarı:

 

Kan inceltici ilaçların kullanımında etkisini yükselttiğinden dikkat edilmelidir. Mutlaka doktora danışılmalıdır.