Zerdeçallı Çubuk Makarna - 400 gr - Makarnalar
Zerdeçallı Çubuk Makarna - 400 gr - Makarnalar

Zerdeçallı Çubuk Makarna - 400 gr (HTEÇ042)

Fiyat : 97,50 TL(KDV Dahil)
97,50 TL 'den başlayan taksitlerle

Hatice Teyze’nin yeni lezzeti olan Organik Zerdeçallı Çubuk Makarna, en iyi kalite durum buğdayI, taze köy yumurtası, zerdeçal, kaya tuzu ve içme suyu kullanılarak  üretilmektedir.
Artık faydaları hepimizce bilinen ve günlük hayatımızda her fırsatta tüketmeye çalıştığımız zerdeçalı makarnalarımızda da bol bol kullanmaya başladık.  Bu rengi ve lezzeti ile sofraların vazgeçilmezi olavak ürünümüz  sadece bir makarna değil, doğal olarak zenginleştirilmiş fonksiyonel ve besleyici bir gıdadır.

Zerdeçalın Özelliği ve Faydaları
Zerdeçal, zencefilgiller ailesi içerisinde yer alan sarı çiçekleri ve iri yaprakları olan çok yıllık bir otsu bitki türüdür. Hint safranı olarak da adlandırılan bu bitki, Güney Asya temelli olup tüm dünyaya da buradan yayılmıştır. Zerdeçal içerisinde bulunan kurkumin adlı bileşen sayesinde sağlık üzerinde çok önemli olumlu etkilere sahiptir. Son yıllarda popülerliğinin artması ve sağlık üzerindeki pek çok etkisinin bilim dünyasınca kanıtlanması ile birlikte tüketimi de artmıştır. Zerdeçalın yemeklere katılması, çaylarının hazırlanması ve yoğurtla karıştırılarak tüketilmesi gibi birçok tüketim yöntemi vardır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek, hastalıklardan korunmak ve vücut üzerindeki olumlu etkilerinden faydalanmak için zerdeçal tüketiminde herhangi bir sakınca bulunup bulunmadığına dair hekiminden onay alan tüm bireyler, düzenli olarak zerdeçal tüketmeye başlayabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR