Bergamot Yağı 10 cc - Diadan Gelenler
Bergamot Yağı 10 cc - Diadan Gelenler

Bergamot Yağı 10 ml (HTBU159)

Fiyat : 330,00 TL(KDV Dahil)
330,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Cilt üzerindeki etkileri: Kahvaltı, ögle yemek sonrası, akşam sohbetleri… çaya tadını veren aroması ile bergamot kültürümüzde bilinen uçucu yağlar arasındadır. Aromasının yanı sıra cilt, saç ve zihin için binlerce mucizeyi içinde barındıran değerli bir bileşendir. Bergamot özellikle yapısında bulundurduğu alpha-Pinen ve limonen ile doğal bir uyarıcı ve mod değiştiricidir. Neşeli ve enerjik bir ruh haline geçmenize yardımcı olur. Güne başlarken spor öncesi yada sonrası banyo suyunuza ekleyebilir yada güne başlarken koklayarak enerjinizi arttırabilirsiniz.

Latince ismi: citrus bergamia. (buhar distilasyonu ile saf olarak elde edilmiştir.) Kullanım şekli: cilde direkt uygulamayınız. 10 ml sabit yağ içerisinde 1 ml seyrelterek kullanımı önerilir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir, vegan kullanıma uygundur. Uyarılar: kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız. Güneşle temasından sakınınız. 

Bergamot, portakala benzer bir yapısının olmasına karşın limonun sarımtırak yeşil hali gibidir. Narenciyeler arasında en yüksek c vitaminine sahip meyve bergamottur. Yapısında bulunan c vitamini sayesinde yüksek antioksidan özelliğine sahiptir. Cildin erken yaşlanmasını önler. Ciltte oluşan deformasyonların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Tarif: 3 damla bergamot 1 damla portakal 100 ml lavanta hidrosolü Evinizin havasını temizlemek için perdelerinize sıkabilirsiniz. doğa seni ve sevdiklerini korur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR