Ispanaklı Soğan Karışımı - 100 gr. - Konserve
Ispanaklı Soğan Karışımı - 100 gr. - Konserve

Ispanaklı Soğan Karışımı - 100 gr. (HTSZ018)

Fiyat : 75,00 TL(KDV Dahil)
Hatice Teyze böreklik sebze karışımını tamamen doğal ürünleri bir araya getirerek en doğal yöntemlerle hazırlıyor ve ilk günkü heyecanla sizlere sunuyoruz!

Çanakkale yöresinde yetişen en taze sebzeleri sizin için özenle seçiyoruz. Sonra, bu sebzeleri sererek Ege’nin pırıl pırıl güneşinde rehidrasyon yöntemiyle kurutuyoruz. Bu sayede ürünlerimizin vitamin, mineral ve alkali değerlerini muhafaza ediyoruz. Bu özel ıspanaklı soğan karışımını, 100 gramlık ambalajıyla sizlere sunuyoruz.

Tohumdan pakete bütün süreç, doğanın saflığını evlerinize taşımak gayesiyle ilerliyor. Doğanın gücünden ilham alan Hatice Teyze markası olarak sizleri doğal lezzetlerle buluşturma arzusuyla çalışıyoruz.

Hatice Teyze Ispanaklı Soğan Karışımı Hangi Sebzeleri İçerir?
Hatice Teyze ıspanaklı soğan karışımı, kurutulmuş ıspanak ve kurutulmuş soğandan oluşuyor. Bereketli Ege topraklarında yetişen bu sebzeleri doğal yöntemlerle kurutuyoruz. Böylelikle bir araya getirdiğimiz besinlerin yapısını ve saflığını korumuş oluyoruz. Bu enfes karışımın zenginliği de tamamen doğal olmasından geliyor.

Soğanla ıspanağın mükemmel uyumunu yansıtan Hatice Teyze sebze karışımı, geleneksel Anadolu mutfağının izlerini taşıyor. Özenle bir araya getirilen kurutulmuş sebzeler, hafif ve besleyici bir alternatif olarak vazgeçilmez tatlarınızdan biri olacak!

Ispanaklı Soğan Karışımının Faydaları
Ispanak; besin değeri yüksek, sağlıklı ve lezzetli bir gıda olarak pek çok insanın sevdiği bir yiyecek. İçerdiği vitamin ve minerallerin yanı sıra iyi bir lif kaynağı olması, ıspanağı nadide ve vazgeçilmez bir sebze haline getiriyor.

Soğan ise bağışıklık sistemine olumlu etkisiyle bilinen, vitamin ve mineral bakımından zengin, sindirim sistemini destekleyici bir sebze. Neredeyse bütün yemeklerimizin ve salataların içerisinde kullandığımız soğan, sofralara ayrı bir tat katıyor. Akşam saatlerine doğru ocaklarda tüten ateşin, kavrulan soğan kokusuyla birlikte ev halkının iştahını açtığına hepimiz şahit olmuşuzdur.

Ispanaklı Soğan Karışımı Nasıl Tüketilebilir?
Ispanaklı soğan karışımı, özel olarak bir araya getirilen kurutulmuş sebzelerden oluşur. Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan hamur işlerinizde bu kurutulmuş sebzeleri kullanabilir, tariflerinize lezzetli ve pratik bir dokunuş katabilirsiniz.

Sıcacık böreklerin ve her yörede ismi değişen hamur işlerinin arasına katabileceğiniz ıspanaklı soğan karışımını çok seveceksiniz. Çıtır çıtır böreklerinizde kullanacağınız malzemelerin doğal ve saf olmasını tercih ediyorsanız Hatice Teyze imzasına güvenin ve bu özel karışımın tadını çıkarın!
Ispanaklı Soğan Karışımını Çocuklar Tüketebilir mi?
Ispanaklı soğan karışımını, en taze sebzeleri doğal yöntemlerle bir araya getirip özenle paketleyerek sizlere sunuyoruz. Lezzetli yiyecekler hazırlamanın doğal bir yolunu sizlerle buluşturan Hatice Teyze karışımı, hem büyüklerin hem çocukların ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacak!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR