Eşek Sütlü Tonik - 150 ml.-Tonik
Eşek Sütlü Tonik - 150 ml.-Tonik
Eşek Sütlü Tonik - 150 ml.-Tonik

Eşek Sütlü Tonik - 150 ml. (HTBU104)

0,00
Fiyat : 225,00 TL(KDV Dahil)

Eşek Sütlü Tonik Doğal mı?

Beslenmeleri için büyük özen gösterilen eşeklerden elde edilen eşek sütlü tonik tamamen doğal içeriklidir. Doğayı ve doğanın tüm mucizelerini insanlarla buluşturmayı amaçlayan Hatice Teyze, hiçbir katkı maddesi olmayan ürünleri rutin bakımınızın vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor.

Paraben, sülfat ya da herhangi bir kimyasal maddeyi barındırmayan tamamen doğal ürünler cildinize bambaşka bir dokunuş yapmak için özenle üretiliyor. Doğal tonik olarak kullanacağınız eşek sütlü tonik, doğal bileşenleriyle cildinize parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlayacak.

Eşek Sütlü Tonik Nasıl Kullanılır?

Hatice Teyze Eşek Sütlü Tonik, güzelce temizlenmiş bir cilde nazikçe masaj yapılarak uygulanır ve birkaç dakika kadar beklenir. Düzenli kullanımda cildinizdeki parlaklığı anında gözlemleyebileceğiniz bu ürün, Hatice Teyze eşek sütlü kremi ile bir araya gelince cildinizde daha etkili bir sonuç verecektir.

Eşek Sütlü Toniği Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güzellikleriyle dillere destan birçok insanın biricik sırrı olan eşek sütü, diğer sütlere kıyasla daha fazla D vitamini içerir ve yağ açısından daha düşüktür. İçerdiği vitaminler ve mineraller sayesinde cilt üzerinde oluşan bakterilerin büyümesine engel olur. Eşek sütlü toniği kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise ürünün dahili olarak kullanılamayacağıdır. Laktoz alerjiniz varsa, eşek sütü içeren ürünleri kullanmamanız gerekir. Alerjiniz olduğundan emin değilseniz, ürünü cildinizin görünmeyen bir yerinde deneyerek test edebilirsiniz. Alerjik reaksiyon oluşması halinde, kesinlikle yüzünüzde ve vücudunuzun diğer bölgelerinde kullanmamanız gerekir. Hatice Teyze’nin sizlerle buluşturduğu bu eşsiz ürünü kullanırken doğanın büyüsünü anında teninizde hissedebilirsiniz.

 

Eşek Sütlü Toniğin Doğallığı ve Fiyatı

Hatice Teyze’nin tamamen doğal ürünleri çiftliklerden evinize kadar gelerek sizlerin bu serüvene ortak olmasını sağlıyor. Eşek sütlü toniğin içeriğinde herhangi bir katkı olmaması,ürünü tamamen doğal ve kaliteli bir hale getirir. Bu nedenle de fiyatları diğer süt içerikli ürünlere göre pahalıdır. Ancak Hatice Teyze, tamamen el yapımı ve katkı maddesiz ürünlerini doğal çiftliklerden ve tarlalardan elde eder.

Eşeklerin en kaliteli sütü verebilmesi için tamamen doğal bir ortamda ve doğal bir şekilde beslenmesi sağlıyoruz. Onların sağlığını da önemseyerek ve en iyi şekilde beslenmelerini sağlayarak, en verimli sütleri elde ediyoruz. Her aşamasını denetlediğimiz ve üzerinde çeşitli analizler yaptığımız doğal ürünlerimize, çok fazla emek harcıyor ve özen gösteriyoruz. Tarlalardan ve çiftliklerden evinize doğrudan yolculuk eden ürünleri, Hatice Teyze kalitesiyle şimdi gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilir ve doğanın enerjisini vücudunuzda hissedebilirsiniz.