Kozmetik Paketi - Özel Karışık Paketler
Kozmetik Paketi - Özel Karışık Paketler
Gül Kozmetik Paketi - Özel Karışık Paketler
Gül Kozmetik Paketi - Özel Karışık Paketler
Gül Kozmetik Paketi - Özel Karışık Paketler
Gül Kozmetik Paketi - Özel Karışık Paketler

Gül Kremi

Gül kremi, popüler kozmetik ürünlerinden biridir ve gülün çeşitli faydalarını sunar. Özellikle kuru ve hassas ciltler başta olmak üzere her türlü cilt tipi için uygundur. Gül kreminin bileşenleri, cildin yapısını uyumlu hale getirir ve güçlendirir. Cildin hiprolipidik dengesini mümkün kılan gül kremi, daha pürüzsüz, sağlıklı ve hoş görünen bir cilt elde etmenize yardımcı olur.


Gülsuyu

Cilt üzerinde kullanırken; tonik ve temizlemeye suyu olarak tercih edilebilir. Cilde parlaklık kazandırır ve nemlendirir. Günlük makyajınızı temizlerken gül suyu tercih edebilir, cildinizi kurutmadan makyajdan arındırabilirsiniz.


Gül Sabunu

Osmanlı'dan bu yana çiçek ve gıda kültürümüzde seçkin bir yeri olan gül, aynı zamanda güzellik ve bakım dünyasında da özel bir konumda. Isparta'nın ünü dünyaya yayılan güllerinden elde edilen özleri bugün Hatice Teyze Gül Sabunu'na hayat veriyor. Zeytinyağı, gül yağı, gül suyu ve kül suyundan oluşan sabunumuz, hoş kokusuyla cilde rahatlık hissi veriyor ve yumuşatıyor.


Gül Maskesi

İçeriğindeki kil ve zengin bitki ekstraktları sayesinde cildin yağ dengesini sağlar. 

Gül Ekstraktı ve Gül Yağı ile formülize edilen, günlük rutininize eklemeniz gereken Gül Maskesi, cildinizin daha sıkı bir görünüme kavuşmasını ve ihtiyacı olan nemi kazanmasına yardımcı olur.

 

Paket İçeriği;

Gül Kremi (50ml)

Gülsuyu (150ml)

Gül Sabunu (100g)

Gül Maskesi (220g)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR