Karbon Sabunu - 100 gr. - Sabun
Karbon Sabunu - 100 gr. - Sabun

Karbon Sabunu - 100 gr. (HTSB003)

Fiyat : 135,00 TL(KDV Dahil)
Karbon sabunu duru ve pürüzsüz bir cilt isteyen herkesin kullanabileceği tamamen doğal bir sabundur.

Karbonun Cilde Faydaları Nelerdir?
Gün boyu maruz kaldığımız dış etkenler, cildimizin gözeneklerinde tıkanmalara sebep olabiliyor. Tıkanan gözenekler, derimizin üzerinde biriken kirlerle birlikte siyah nokta oluşumunu etkiliyor. Karbon, günlük oluşan tüm kir ve kalıntıları temizleme özelliğine sahip bir bileşendir. Cilt yüzeyinde oluşan kalıntıların temizlenmesine yardımcı olarak cildin tekrar nefes almasını sağlar. Aynı zamanda, cilt yüzeyinde oluşmuş lekelerin görünümünü hafifletmeye de yardımcıdır.
Cildinizi ölü hücrelerden arındırmak, beslemek, esnek ve gergin bir tene sahip olmak için karbonun gücünden yararlanabilirsiniz.

Hatice Teyze Karbon Sabunu Hangi Bileşenleri İçerir?
Tamamen doğal içeriklerle zenginleştirilen Hatice Teyze karbon sabunu; zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, bitkisel karbon ve kül suyundan oluşan bileşenleriyle öne çıkar.
Soğuk sıkım tekniğiyle Hatice Teyze’nin kendi ürettiği zeytinyağları cildi besler ve yumuşatır. Omega-6 ve Omega-3 açısından son derece zengin olan zeytinyağı doğal bir nem kaynağıdır. Kül suyu cildi besleyici ve temizleyici özelliği sayesinde bu sabunda yerini almıştır. Hindistan cevizi ise antibakteriyel özelliktedir ve kolajen üretimini tetiklemesi ile bilinir.

Karbon Sabunu Nasıl Kullanılır?
Karbon sabununu sabah ve akşam olmak üzere günlük olarak kullanabilirsiniz. Sabunu ıslattığınız cildinize masaj yaparak 1-2 dakika boyunca dairesel hareketlerle uygulayın. Ilık su ile durulayın ve kurulamak için temiz bir havlu kullanın.

Karbonun etkilerinden daha fazla yararlanmak için haftalık cilt rutininize karbon maskesi ürününü ekleyebilirsiniz. Karbon sabununa alternatif olarak pudralı karbonlu sabunu da kullanabilirsiniz.

Hatice Teyze Karbon Sabunun Doğallığı
Hatice Teyze’nin karbon içerikli sabunu, karbonun ve bitkisel yağların özenle bir araya getirilmesiyle hazırlanıyor. Bitkisel yağlarını en taze yapraklardan soğuk sıkım işlemiyle elde eden Hatice Teyze, en doğal malzemeleri en doğal üretim metotları ile birleştirerek sizlere sunuyor.
Karbonun doğallığını hassas üretim tekniğimizle birleştirerek elde ettiğimiz bu sabun, suyun saflığıyla bir araya geldiğinde mükemmel temizliği deneyimlemenizi sağlayacak!

Üretim aşamasında görev alan mühendislerimiz sizlere en kaliteli sabunları sunmak için gerekli analizleri yapar. Bu şekilde, bilginin ve teknolojinin ışığını geleneksel yöntemlere yansıtarak, sizlere en doğal sabunları sunarız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR