Muhafız Saç Spreyi - 50 ml. - Tonik
Muhafız Saç Spreyi - 50 ml. - Tonik

Muhafız Saç Spreyi - 50 ml. (HTBU0115)

Fiyat : 330,00 TL(KDV Dahil)
330,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Hatice Teyze Muhafız Saç Spreyi Saça Bakım Yapar mı?
Hatice Teyze’nin tamamen doğal içerikli saç spreyi, benzersiz içeriği sayesinde saçlara günlük bakım yapma konusunda oldukça etkili bir üründür. İçerdiği argan özü sayesinde yumuşacık ve mis gibi kokan saçlara sahip olursunuz. Argan özünde bulunan omega-6 ve E vitamini saçı ve saç derisini besler. Aynı zamanda saçlarınız ışıl ışıl parlayarak göz alıcı bir hale bürünür.

 

Muhafız Saç Spreyi Fas’da yüzyıllardır kullanılan argan bitkisinin özünden elde edilen bir üründür. Argan bitkisi; omega-6 yağ asitleri ve E vitamini açısından son derece zengin bir bitkidir. Argandan elde edilen argan yağı sıklıkla saça, saç derisine ve cilde bakım yapmak için tercih edilir. Bu bitkinin aynı zamanda temizleyici özelliği de bulunur.

Hatice Teyze Muhafız saç spreyini, kirli ya da temiz saça günde 2 - 3 kere uygulayabilirsiniz. Spreyi kullandıktan sonra yıkama ya da durulama gerektirmemektedir. Ürünü dilerseniz çantanızda kolaylıkla taşıyabilir ihtiyaç duyduğunuzda saçlarınızı ferahlatmak için kullanabilirsiniz.


Hatice Teyze’nin bu ürünü, içerdiği bileşenler sayesinde hijyen sağlama konusunda da son derece başarılı bir performans sergiliyor. Sizi asla yarı yolda bırakmıyor! Bu ürünü gün içinde dışarıda herhangi bir yere dokunduktan sonra elinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz.

Ürünün Saklama Koşulları
Hatice Teyze Muhafız Saç Spreyini direkt güneş almayacak şekilde oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Şişenin ağzının sıkıcı kapalı olduğundan ve hava almadığından emin olunuz. Uygun koşullarda saklanmayan ürünler çok kolay şekilde bozulabilir.

Muhafız Saç Spreyi Doğal Mıdır?
Hatice Teyze’de bulunan her ürün tamamen doğaldır. Söz konusu sağlığımız olduğunda cildimizde doğal ürünler tercih etmek isteriz. Muhafız Saç Spreyi doğallığyla tam olarak saçınızda kullanmak isteyeceğiniz bir üründür.

Hatice Teyze, Türkiye’nin 14 farklı bölgesinde bulunan atölyelerinde kendi ürünleri yetiştiren ve bunları doğal yöntemlerle işleyen bir markadır. Türkiye’de yetişmeyen argan gibi kaynakları da yurtdışından direkt olarak birinci üreticiden ithal etmektedir. En saf haliyle üreticiden alınan malzemeler Hatice Teyze’nin atölyelerine ulaşır. Yeni teknoloji ve geleneksel yöntemler kullanılarak işlenir ve tamamen doğal ürünler elde edilir.

Çevre dostu üretim ve paketleme anlayışına sahip olan Hatice Teyze’nin üretimi de paketlemesi de çevre dostudur. Kullanılan şişeler ve etiketlerdeki kraft kağıtlar geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir.

Doğayla bir bütün olan Hatice Teyze, ondan aldıklarına saygı duyarak tamamen doğal ürünleri ve üretim teknikleriyle faaliyet göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR