Natürel Nemlendirici Yağ - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Natürel Nemlendirici Yağ - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Natürel Nemlendirici Yağ - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri

Natürel Nemlendirici Yağ - 150 ml. (HTBU002)

0,00
Fiyat : 105,00 TL(KDV Dahil)

Buğdayın tarihi insanlık tarihi kadar eskidir… Uyarlığın simgesi, tabiatın süsüdür… Yazın güneşten kavrulmuş cildinize dokunduğunda nem verir, yumuşatır, teninizi adeta başak gibi parlatır. Baharın müjdecisi badem ise cildinizi yatıştırır, gençlik katar… Binbir gece masallarında servetlerin simgesi susam, içerdiği minerallar ve vitaminlerle cildimiz için ne büyük zenginliktir aslında. Kurumuş dizlere, çatlayan topuklara iyi geldiği ve hatta güneşin zararlı etkilerinden vücudumuzu koruduğu en bilinen özellikleri arasında. Yazın güneşten zarar gören, kış mevsiminde soğuktan kuruyan ciltlerimiz, doğal bir yumuşaklık dokunuşu ile genç kalmayı istiyor. Buğday yağı, badem yağı, susam yağı, havuç yağı, menekşe yağı ve jojoba yağı gibi değerli yağların, yetenekli bileşenlerinin buluşmasıyla ortaya çıkan Hatice Teyze Natürel Nemlendirici Yağ, birkaç damla ve yumuşak masaj hareketleriyle cildin istediği nem, vitamin ve mineral beslenmesini sağlamak için, bütünüyle doğal bir kaynak.

 

Kullanım Şekli:

 

Günlük olarak tüm vücudunuz için kullanabilirsiniz. Çok az bir miktarı avucunuz içinde parmaklarınızla ısıtarak çoğaltın ve daha sonar cildinize masaj hareketleri ile emdirerek yayın. Duştan sonra da ıslak halinizde kullanabilirsiniz. Her gün düzenli kullanımız faydasını arttıracaktır. Harici kullanım için uygundur . Çok az bir miktarı avucunuz içinde parmaklarınızla ısıtarak çoğaltın ve daha sonar cildinize masaj hareketleri ile emdirerek yayın. Duştan sonra da ıslak halinizde kullanabilirsiniz. Her gün düzenli kullanımız faydasını arttıracaktır.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.