Nemlendirici Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Nemlendirici Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Hatice Teyze Naturel Nemlendirici Yağ, tüm vücuda uygulanabilen nemlendirici özelliğe sahip bir üründür.

Naturel Nemlendirici Yağın Ciltteki Etkileri Nasıldır?
Hiçbir yetişkinin cildi bir bebeğinki kadar canlı değildir. Zamanla vücudumuzun nem ihtiyacını karşılayabileceğimiz destekleyicilere ihtiyaç duyarız. Nemlendirici vücut yağı; cildin istediği nem, vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak için tercih edebileceğiniz bir cilt bakım ürünüdür.

Naturel Nemlendirici Yağın içindeki malzemeler adeta bir güzellik iksirini andırır. Yaşlanma karşıtlığı ve yaraları iyileştirme özelliğiyle bilinen buğdaydan elde edilen yağ bu iksire katılır. Cildin nemlenmesine ve yumuşamasına katkı sağlamak için menekşe, jojoba ve ceviz yağı eklenir. Güzellik ve dinlendirici masaj etkisini artırmak için ise badem yağı kullanılır. Antioksidan deposu olan susam yağı ve havuç yağı da içine katılarak karışım artık hazır hale gelir.
Vücudu nemlendirici doğal yağları birleştirerek Hatice Teyze Naturel Nemlendirici Yağı sizler için geliştirdik!

Naturel Nemlendirici Yağ Nasıl Kullanılmalıdır?
Naturel Nemlendirici Yağ günlük olarak istenilen zaman diliminde kullanılabilir. Vücut için tasarlanmış olan bu ürünü sadece bir kaç damla ile yumuşak dokunuşlarla vücudunuza uygulayabilirsiniz. Kullanmadan önce yağı avucunuzda ısıtıp, masaj hareketleri ile cilt yüzeyine uygularsanız elde edeceğiniz sonuçlar daha etkili olacaktır.

Naturel Nemlendirici Yağı Kimler, Hangi Amaçla Kullanabilir?
Yaz zamanları, deniz kenarından esen bir meltem, mangal kokuları, güzelce ışıklandırılmış bir bahçede duyduğunuz o ağustos böceği sesi... Adeta bir şiiri andıran güzel bir düş. Hayal ettiğinizde bile sakinleşeceğiniz bu huzurlu ortamı, öğlen güneşte fazla kalmış olduğunuz için yanan sırtınız bozabilir. Güneşin zararlı ışınlarından korunacak bir krem de sürmediyseniz, imdadınıza biz yetişiyoruz. Naturel Nemlendirici Yağ, içerdiği doğal özler ile cildinize nem ve canlılık katarak sizi yatıştıracak.

Sadece cildiniz yandığında mı? Tabi ki hayır. Yaşadığımız coğrafyada dört mevsimi de dolu dolu deneyimleme şansına sahibiz. Cildimiz hem sıcak havalardan hem de soğuk havalardan farklı biçimlerde etkilenebilmektedir. Vücudumuzun en kalın deriye sahip olan kısımları dizler ve dirseklerimizdir. Havaların soğumaya başladığı dönemde, bu kalın deri kuruyabilir. Kimi zaman derinizin pul pul olduğunu da görebilirsiniz. Bu sorun daha çok kuru ciltlerin yaşadığı problemlerden biri olsa da dönem dönem herkeste görülebilir.
Naturel Nemlendirici Yağ, doğadan toplanan karışım bitki özleri ile diz ve dirseklerinizin kuruluğu için enfes bir üründür. Soğuk havalarda kuruyan cilde, yumuşaklık ve nem kazandırmak istediğimizde bu cilt bakım yağı etkili bir çözüm sunuyor.

Hatice Teyze Naturel Nemlendirici Yağ Doğal Bir Ürün Müdür?
Hatice Teyze Naturel Nemlendirici Yağın içinde bulunan tüm bileşenler tamamen doğaldır. Kullanılan tüm yağlar tohum halindeyken Hatice Teyze atölyelerine ulaşır. Doğru topraklarda hayat bulan tohumlar hasat zamanı gelince özenle toplanır. Tekrar atölyelerin yolunu tutan bu malzemeler ürünlerde kullanılmak üzere hazırlanır. Türkiye’de yetişmeyen ürünler yurtdışından işlenmemiş haliyle 1. üreticiden ithal edilir. İlk üreticinin tercih edilme sebebi; ürünün en doğal, saf ve işlenmemiş halini almak istemektir.
Naturel nemlendirici yağ karışımında bulunan tüm yağlar soğuk sıkım tekniği ile elde edilir. Bu sayede besin, vitamin ve mineral değerlerinden hiçbir şey kaybetmezler. Geçen tüm süreçte çevre dostu bir yol izlenir. Atılan her adımın izinde doğaya olan saygı ve minnet vardır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR