Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml.-
Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml.-
Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml.-
Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml.-

Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml. (HTBU026)

0,00
Fiyat : 89,00 TL(KDV Dahil)

Yüzyıllardır dünyanın en birincil besinlerinden sayılan pirinç, egzotik güzelliğe dokunuşuyla da ayrı bir değere sahip. Pirinç tanelerinin besin bakımından zengin dış gövdeleri yaşamımıza pirinç kepeği olarak katıldı ve neredeyse büyük bir sır çözüldü, nasıl oluyordu da bu Japon kadınlarının ciltleri bulutlar kadar yumuşak, dolunay kadar parlak görünebiliyordu? Pirinç içerdiği asitler sayesinde cildimizin pürüzsüz ve parlak olmasını sağlar ve cildi hızla yeniliyor diye evde hazırladığımız maskelerde sıklıkla kullanıyoruz. Ancak esas hazine pirincin kepeği… Pirinç kepeği yağı pirincin dış bölgesinden elde edilen bitkisel bir yağ ve özellikle rengimizi de açtığı biliniyor. Japon kadınları için cildin beyazlığı güzelliğin simgesidir, işte onların sırrı da bahsettiğimiz pirinç kepeği yağı. Hem ciltlerini beyazlatmak için maskesini kullanırlar hem de makyajlarını bile bu yağdan hazırladıkları tonikle silerler. Isparta’dan topladığımız pirinç kepeği ile hazırladığımız Hatice Teyze Pirinç Kepeği Tonik bolca E vitamini ve yağ proteinlerine sahip olduğu için stresten yorulan, mevsim değişimleri ve güneşten yıpranan cildinize kocaman bir öpücük gibi iyi gelecek.

 

Kullanım Şekli:

 

Günlük olarak hafta bir kez temizlenmiş cildinize uygulayabilirsiniz, sonrasında kreminizi sürerek bakım ritüelinize devam edebilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.