Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml. - Tonik
Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml. - Tonik

Pirinç Kepeği Tonik - 150 ml. (HTBU026)

0,00
Hatice Teyze Pirinç Kepeği Toniği, zamanla yorgun düşmüş ve çevresel etkenlerden yıpranmış ciltler için geliştirilmiştir. Pirinç kepeği yağından elde edilen bu doğal tonik içerdiği bol miktardaki E vitamini ve yağ proteinleri sayesinde cildinize yeniden parlayan, bembeyaz ve ışıl ışıl bir görünüm kazandıracak!

Ürünün içinde; su, hint yağı, pirinç kepeği yağı ve çay ağacı yağı bulunur.

Pirincin faydalarından bahsedecek olursak;

Cildimizdeki kolajen miktarını artırarak, cildin yenilenmesini hızlandırır.
Pürüzsüz ve parlak bir cilt sağlar.
Güneş lekelerinin ve cilt renginin açılmasına yardımcıdır.
Yaşlanmaya bağlı olan koyu renkli lekelerde de pirinçten faydalanılmaktadır.
Cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturur.

Pirincin Hikayesi
Güzellikleri ile tüm dünyaya nam salmış Japon kadınları, pirinci sıklıkla cilt bakım ürünlerinde kullanırlar. Japon kadınlar yalnızca cilt bakım rutinlerinde değil makyajlarını temizlerken bile pirinçten faydalanırlar. Bembeyaz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sağlayan pirinç, cildin nemlenmesini de sağlar.

Pirinç seramid kaynağıdır. İnsan vücudunda doğal olarak bulunan seramid, cildin yeniden yapılandırılmasına ve yaraların hızla iyileşmesine katkı sağlar. Yaşlandıkça vücutta azalan seramid, dışarıdan takviye edildiğinde, ciltte mucizevi etkiler yaratır. Pirincin içinde bulunan bu madde, kusursuz bir cilde sahip olma yolunda en büyük yardımcınız olacak!

Hatice Teyze Pirinç Kepeği Toniği Nasıl Kullanılır?
Cildinizi kirlerden arındırdıktan sonra her gün sabah ve akşam olmak üzere 2 kere kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra durulama gerektirmez. Kolay uygulanabilir pratik sprey şişesi sayesinde yüzüne direkt olarak sıkabilirsiniz.

Ürünü dilerseniz pirinç kepeği maskesi ile birlikte kullanabilir daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hatice Teyze Pirinç Kepeği Toniği Nasıl Elde Edilir?
Hatice Teyze pirinç toniği üretiminin her aşaması doğallıkla tamamlanır. İnsan ve çevreye zararlı hiçbir madde içermeyen pirinç kepekleri tohum aşamasında iken toplanır. Soğuk sıkım yöntemi ile yağı çıkarılan ürünler, paslanmaz çelik üretim hattında işlenir.

Üretiminin hiçbir aşamasında doğal olmayan bileşenlere yer verilmeyen Pirinç Kepeği Toniği, doğal çökertme yöntemi ile tortularından ayrıştırılır. Selüloz filtre ile süzülen ürün, size ulaşacağı dayanıklı şişesinin içine boşaltılır.

Pirinç Kepeği Toniği Nasıl Muhafaza Edilmelidir?
Pirinç Kepeği Toniğini daha uzun süre kullanmak için aşağıdaki maddelere dikkat etmenizi öneririz.

Hassas bir süreç ile üretilip sizlere ulaştırılan Hatice Teyze Pirinç Kepeği Toniği, 25 derecenin altında muhafaza edilmelidir.
Ürünün, güneş ışınları ile direkt temasından kaçınılmalıdır.
Çocukların ulaşamayacağı bir noktada saklanması tavsiye edilir.
Pirinç Kepeği Toniğinin Farkı
Tamamen doğal ürünler üreten Hatice Teyze, doğadan esinlenerek tasarladığı ürünleri siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.

Dedelerimizden gelen geleneksel yöntemleri yeni teknolojiyle buluşturduğumuz metodlarımız sayesinde, uzun uğraşlarla ortaya Hatice Teyze doğal ürünlerini çıkardık.

Doğayı biz insanlar için bir armağan olarak kabul etmekteyiz. Hammaddelerin üretiminden son ürüne kadar olan tüm sürecin başında durarak her aşamasını analiz etmekteyiz. Bu emek isteyen zorlu süreç sonucunda ortaya çıkan ürünler tamamen doğal ve kaliteli ana maddelerden elde edilmektedir.