Cilt Bakımı & Beslenme

 

Hatice Teyze Çay Ağacı Kremi cildinizi dinlendirmek ve nefes aldırmak için tasarlanmış bir üründür. İçinde yer alan; aloe vera, çay ağacı yağı, E vitamini, skualen ve kantaron

sayesinde cilt nemlenir ve rahatlar.

Çay ağacı, antiseptik özelliği sayesinde cilt üzerinde mikrop ve bakteri oluşumunu önler. Uzmanlarca kabul edilen bir diğer özelliği ise tırnak batması, mantar ve enfeksiyon gibi

deri hastalıklarına iyi geldiğidir. Çay ağacında doğal olarak bulunan terpinen-4-ol bileşeni çay ağacını mükemmel bir antiseptik yapar.

ADET
189,00 TL KDV Dahil

Pirinç Kepeği Maskesi, pirincin dış kabuğundan elde edilen bir üründür. Cildinde yoğun şekilde nemlendirme ve parlaklık isteyenlerin tercihidir.E vitamini deposu olan pirinç; cildi kurutmadan beyazlatır ve yoğun şekilde nemlendirir. Bu nedenle cilt bakım reçetelerinde sıklıkla tercih edilen bir bitkidir.Pirinç Kepeği Maskesinde; su, kil, gülsuyu, pirinç kepeği yağı, tatlı badem yağı ve buğday yağı bulunur.

ADET
126,00 TL KDV Dahil

Hatice Teyze Antiaging Serum, 12 adet doğal yağın karışımından oluşan bir güzellik iksiridir.Serumun içinde kullanılan nar ve diğer bileşenlerin yaşlanmaya olan geciktirici etkisi olduğu bilinir.. Özellikle nar vücuttaki punisik asidi artırarak kolajen liflerinin bozulmasını engeller. E vitamini açısından zengin olan buğday ise cildi beslemesi ve yaşlanma karşıtı olmasıyla tanınır ve yüzyıllardır kullanılır.

ADET
229,00 TL KDV Dahil