Cilt Bakımı Ürünleri

Çevresel koşullar, dış etkenler ve ilerleyen yaş nedeni cilt zamanla bozulmaya başlar, eski tazeliğini ve parlaklığını yitirir. Cildin sağlıklı görünümünü koruyabilmesi ve yaşlanmasının geciktirilmesi için gerekli bakımın düzenli ve doğru ürünler kullanılarak yapılması oldukça önemlidir. Cilt bakımı sadece sorun yaşandığı durumlarda değil, düzenli olarak yapılmalıdır. Cilt bakımının düzenli yapılmaması durumunda oluşan ciltte oluşan hasarları gidermek zordur ve zaman alır. 

 

Cilt tipine uygun doğal ürünler kullanılarak düzenli cilt bakımı yapılması zamanla cildinizde  biriken ölü hücrelerden cildin temizlenmesini, nemlenmesini, beslenmesini ve yenilenmesini sağlar. Zamanında yapılan doğru cilt bakımı ve makyaj temizliğine önem verilmesi yaşlanma sürecini geciktirmeyi sağlamakta ve ciltte oluşan hasarları en aza indirebilmektedir. Cilt temizliği ve cilt bakımı yapılırken en çok ihtiyaç duyulan ürünler nemlendirici ve cildi sıkılaştırıcı bakım kremleri, yüz temizleyici jel, losyon ve tonikler, kuru ve atopik ciltler için bakım kremleri, kozmetik malzemeleri ve leke bakımı için kullanılan bakım kremleri ve bakım maskeleridir. 

 

Cilt bakımı kadınlar kadar erkeklerin de önem vermesi gereken bir konudur.  Erkekler de kadınlar gibi bakım ve özene ihtiyaç duyan ciltlerine, cilt tipine uygun ürünler seçerek  bakım yapabilir, cilt sağlıklarını koruyabilirler. Sürekli tıraştan dolayı erkeklerin cildinde hassasiyet artar ve cilt sertleşerek parlaklığını kaybeder, matlaşır. Ciltte oluşabilecek sorunları gidermek, traş sonrasında meydana gelen hasarları önlemek adına erkekler için özel üretilmiş sakal serumları,  tahriş olmuş, rahatsızlık hissi yaşayan hassas ciltler için uygun yatıştırıcı balsamlar, tahriş karşıtı tıraş  jelleri üretilmektedir.


 

Cilt bakımı ürünleri, yüz bakımı ürünleri, göz çevresi bakımı ürünleri, dudak bakımı ürünleri, onarıcı bakım ürünleri, kadın, erkek ve çocuk cilt bakımı ürünleri için en doğal ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Hatice Teyze de bulabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR