Form Çayı - Çay
Form Çayı - Çay

Form Çayı (HTÇY014)

0,00
Fiyat : 115,00 TL(KDV Dahil)
115,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Günümüzün yemek çeşitliliği her zamankinden daha fazla ve gördüğümüz her şeyin tadına bakmak istiyoruz. Tadını beğendiğimiz yemeğin ve tatlının ise peşini bırakmıyoruz. Her istediğimizi yiyebilmeliyiz tabii, ama miktarına dikkat etmezsek sağlıklı olan bedenimizin formunu bozabiliriz
Aşırı yemek yemek ve hareketsiz iş temposu hepimize fazladan kilo, ödem ve toksin olarak dönecektir. Hayat şartlarından ve mevsim geçişlerinden dolayı yeterince spora vakit ayıramıyoruz. Bazen motivasyonumuz düşük oluyor, bazen stresli çalışma hayatımızdan yemek yiyerek uzaklaşıyoruz.

Çalışan bir birey için ise gün içinde sağlıklı beslenmek o kadar zordur ki siz fark etmeden vücudunuz genişlemeye başlar. Bu gibi durumlarda kontrollü yemek yemek ve vücudumuzun çalışma hızını arttırmayı başarmak en iyisi olacaktır.
Eğer sağlıklı bir vücudun hayallerini kuruyorsanız sizin en büyük destekçiniz Hatice Teyzenizdir. Değerli bitkilerden oluşturduğu özel karışım bitki çayı ürünü ile amacınızı doğal bir şekilde yerine getirmenizi sağlar. Hatice Teyze Form Çayı da bu amaçla ortaya çıkmış bir çaydır.

Form Çayında Hangi Bitkiler Bulunur?
Form Çayı’nın içeriği doğal yollarla kurutulmuş, katkısız doğal bitkilerden oluşur. Mate çayı, funda yaprağı, yeşil çay yaprağı, açlık otu, tarçın kabuğu, biberiye, avokado yaprağı, hibiskus, bilya kekik, barut ağacı kabuğu ve beyaz çaydan oluşan bu çay, vücudunuzun düğmesine basarak önemli bir süreci başlatacaktır.
Mate çayı; manganez, magnezyum ve potasyum bakımından zengindir ve sizi yeniler. Mate, yeşil çay, beyaz çay ve hibiskus antioksidanlar açısından zengin bitkilerdir. Funda yaprağı sindirime yardımcı olacak ve rahat bir uyku çekmenizi sağlayacak bir bitkidir. Tarçın kabuğu ve açlık otu ise şekerli beslenme ihtiyacınızı dizginleyecektir. Ancak yeşil çay ve mate çayında kafein bulunduğu için hamilelerin içmesi ne yazık ki önerilmiyor.
Doğamız bize vücudumuzun sağlıklı şekle girmesi için çeşit çeşit otlar hediye ediyor.
Biricik dünyamız bize her şeyin bir çözümünü sunarken ondan nasıl faydalanacağımızın bilincinde olmak o kadar önemli ki...

Form Çayının Demlenme Süresi Nedir?
Form çayını günde 2 bardak bol su içerek tüketilmesini öneriyoruz; böylece etkisini daha net görebileceksiniz. 1 fincan suyu kaynatıp altını kapatın. Kaynaması durunca 1 tatlı kaşığı karışımı içine ekleyin. Çayın sıcak suda haşlanmaması gerekir, o yüzden suyun sıcaklığı kaynama noktasının altına düşmelidir. 5-7 dakika arası demlediğiniz çayınızı süzdükten sonra fincanınıza aktarın. Şimdi afiyetle içebilirsiniz.

Form Çayının Kullanım Amaçları Nelerdir?
Hatice Teyze formunu düşünenleri de unutmadı ve otların doğadan gelen gücünü herkesin keşfetmesi için bu çay karışımını üretti. Çok yönlü faydaları olabilecek bu çayı dengeli bir vücuda kavuşma ve bedeninizi rahatlatma amacıyla kullanmayı düşünebilirsiniz. Bunu rahat sindirim hareketleri, düzenli uyku ve vücut çalışma hızınızı arttırma amaçları da takip eder.

Vücudunuzu eski fit ve doğal şekline kavuşturmak hayaliniz ise bu amaca uygun bir emek sarf etmeniz de şarttır. Düzenli tükettiğiniz bu özel çay ile birlikte bol su içerek ve spor yaparak hayal ettiğiniz vücuda hızlı bir şekilde kavuştuğunuzu göreceksiniz.