Karbon Maskesi - 100 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Karbon Maskesi - 100 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Karbon Maskesi - 100 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Karbon Maskesi - 100 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri

Karbon Maskesi - 100 ml. (HTBU015)

0,00
Fiyat : 98,00 TL(KDV Dahil)

Kiri emmeden, canlandırıcı etkiye, detoks etkisine kadar öne çıkan özellikleri ile karbon hızla hayatımıza girdi. Son zamanlarda sık sık karbonlu ürünlerle karşılaşıyoruz. Dondurma külahından tutun da diş macununa, temizlik ürünlerine kadar bir çok şeyde görmemizin nedeni kuşkusuz ki etkileri… Karbon aslında kömürün başka bir versiyonu ama mangalda kullandığımız gibi değil, Hindistan cevizi kabuğu ve odundan üretiliyor. Güzellik öncüleri, gözeneklerinizi derinlemesine temizlediğini ve tekrar dolmamalarını sağladığını, bu sayede aknelerle de mücadele ettiğini sık sık vurguluyorlar. Hatice Teyze temizleyici özelliği ile ünlü karbonu güzellik gündeminin altın anahtarları argan yağı, badem yağı ve hint yağları ile birleştirdi, özellikle genç nesilin pürüzsüzleşen ciltleri arasında vazgeçilmez bir maske haline getirdi. Artık ilk cilt bakımı zamanlarınızdan orta yaşlara kadar güzelliğinize destek verecek bir alışkanlığınız var, Hatice Teyze Karbon Maskesi…

 

Kullanım Şekli:

 

Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze tahta kaşık ya da spatula yardımı ile sürün. Kurumasını bekleyin, yaklaşık 40 dakika sürecektir. Kuruduktan sonra soyarak çıkarabilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Uyarı:

 

Haricen kullanılmaz. İlaç değildir.