Muhafız Oda Spreyi - 150 ml. - Tonik
Muhafız Oda Spreyi - 150 ml. - Tonik

Muhafız Oda Spreyi - 150 ml. (HTBU113)

0,00
Fiyat : 187,00 TL(KDV Dahil)
187,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Muhafız Oda Spreyinin Kullanım Amacı Nedir?
Muhafız Oda Spreyi hem kötü kokuları hem de uçan haşereleri uzaklaştırmak için kullanılır. Bu, oda spreyinin içinde bulunan lavanta sayesinde mümkündür. Havada asılı kalan mikropların kırılmasında da etkilidir.

Lavantanın faydalarının keşfedilmesi eski Mısır’a kadar uzanır. Yatıştırıcı ve iyileştirici özelliği o dönemlerde keşfedilen lavanta, günümüzde hala yoğun şekilde kullanılan bir bitkidir.

Eski Roma’da askerlerin yaralarını iyileştirmek için yine lavanta tercih edilir.Antiseptik özelliği sayesinde yaraları temizleyip iyileştiren bu bitki aynı zamanda güzel kokusu sayesinde parfüm amaçlı da kullanıldığı bilinir.

Lavantanın yeri yıllar boyunca gerek ninelerimiz gerek annelerimizce her zaman ayrı bir yerdedir. Lavantanın antiseptik özelliği orta çağ zamanında bile keşfedilmiş olup veba salgınında kullanıldığı bilgisi tarihi metinlerde yer alır.

Annelerimiz ise günümüzde halen daha kurutulmuş lavantaları keselere doldurup dolapların içine yerleştirir. Lavantanın kokusu ve antiseptik özelliği güve, sinek gibi uçan haşereleri uzak tutmada etkilidir.

Nasıl Kullanılır?
Muhafız Oda Spreyini tüm kapalı alanlarda kullanabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz ortamda uzun süre kalacaksanız spreyi iki saatte bir uygulamanız önerilir.

Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra kapalı ortama birkaç kere sıkarak kullanabilirsiniz.

Ürünün Saklama Koşulları
Ürünü direkt güneş ışığı görmeyen yerlerde saklamanız önerilir. Kullandıktan sonra şişenin ağzını güzelce kapatın ve oda sıcaklığında saklayın.

Hatice Teyze Muhafız Oda Spreyinin Farkı
Hatice Teyze’nin sunduğu her ürün gibi Muhafız Oda Spreyi de tamamen doğal bir üründür. Doğanın kalitesini, yapısı bozulmadan en saf haliyle sizlere ulaştırır. Muhafız Oda Spreyi sayesinde bulunduğunuz ortam lavanta bahçesi gibi mis kokacaktır!

Oda spreyinde kullanılan lavantalar Hatice Teyze tarafından tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedir. Türkiye’nin pek çok bölgesinde bulunan 14 farklı üretim atölyesinde geleneksel yöntemlerle işlenen lavantalar, oda spreyi yapılmak üzere hazır hale getirilir.

Ürünlerin paketlenmesinde de üretiminde olduğu gibi çevre dostu bir yaklaşım izlenir. Paketleme için kullanılan tüm materyaller geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir.

Muhafız Oda Spreyi için izlenen bu zorlu süreç, üründe ne kadar emek harcandığını ve titiz davranıldığının göstergesidir. Bu nedenle, tamamen doğal olan ürünlerin fiyatları da son derece uygun fiyatlıdır.