Muhafız Sprey

Cilt bakım ürünleri ile fark yaratan Hatice Teyze, Muhafız Sprey kategorisinde birbirinden kaliteli ve doğal içerikli ürünler sunuyor. El, saç ve vücut sağlığı için en iyi sprey ürünleri koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. 

Muhafız El Spreyi, turunçgiller ve limon içerir. C vitamini açısından zengin olan bu sprey, ellerinizin ihtiyacı olan vitamini ve nemi en iyi şekilde sunar. Ayrıca C vitamini, kolajen sentezi açısından da son derece önemlidir. Yaraların ve cilt hasarlarının iyileşmesine olanak tanır. Aynı zamanda cildinizin bakımını yerine getirir. Hatice Teyze Muhafız El Spreyi, mikrop ve bakterileri yok etme konusunda da oldukça başarılıdır. Ellerinizin temizlenmesine yardımcı olan ürün, diğer yandan ellerinizin nemli kalmasına izin verir.

Muhafız Saç Spreyi, yüzyıllardan beri tercih edilen argan bitkisinin özlerinden formüle edilir. Bu bitki, E vitamini ve omega-6 yağ asitleri bakımından oldukça zengindir. Argan bitkisinden yapılan yağ, saç derisi, saçlar ve cilt bakımı için sıklıkla kullanılır. Bu bitkinin temizleme özelliği de vardır. Hatice Teyze Muhafız Saç Spreyi, temiz veya kirli saça günde iki-üç defa uygulanabilir. Spreyi kullandıktan sonra tekrar yıkama ve durulama işlemi yapmanıza gerek yoktur. Ürün az yer kapladığından dolayı çantada da rahatlıkla taşınabilir.

Muhafız Sprey, Hatice Teyze’deki en favori ürünlerden biridir. İçerisinde sirke yer alan bu sprey, özellikle yaz aylarında sivrisineklerden kurtulmanıza imkân tanır. Çeşitli haşereleri uzaklaştıran ve sivrisinek problemine çözüm olan sprey, buna ek olarak lavanta kokusuyla da farkını ortaya koyar. Lavanta esansı ve doğal sirke, bu ürünün iki temel bileşenidir.

Hatice Teyze koleksiyonundaki her ürün gibi Muhafız Sprey seçenekleri de son derece doğal içerikli ürünlerdir. Bu yüzden cilt, saç ve el sağlığınız için bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR