Krem

Vücut kremleri denilince akla genellikle genç bir görünüm kazandıran ürünler gelir. Elbette kremler, vücudunuzun ve cildinizin daha genç görünmesine olanak tanır. Ancak doğal içeriklerle üretilen kremler kullanmak, daha birçok konuda size benzersiz faydalar sağlayabilir. Hatice Teyze, cilt ve vücut bakımınızı destekleyecek doğal içerikli kremler sunar. 

İçinde bulunduğunuz mevsim veya şehrinizin belirli iklimi ne olursa olsun, cilt her zaman kurur ve tahriş olur. Hassas cildiniz varsa bu daha da yaygındır. Suyla sürekli temas cildinizi kurutabilir. Bu nedenle, ara sıra bulaşık yıkamak veya genel ev temizliği gibi işlerle ilgilenmek zorunda kalırsanız, cildinizin kuruduğunu fark edebilirsiniz. Hatice Teyze kremleri bu sorunu çözer. Bunlar cildi sızdırmaz hale getirmekten ve nemin kaçmasını önlemekten sorumludur. Her banyodan sonra biraz uygulayın, kuruluğu önlemenize ve cildinizin her zaman yumuşak kalmasına yardımcı olurlar.

Hatice Teyze doğal kremlerin temel amacı cildinizi korumaktır. Ancak, bazı tamamlayıcı avantajlara sahiptirler. Kremlerin bir diğer faydası da vücudunuza yumuşak ve kalıcı bir koku vermesidir. En iyi yanı, farklı koku türleri bulmanızdır. Çok özel işlevlere sahip bir koku arıyor olsanız bile, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla seçenek var. Gojiberry krem, at kestanesi kremi, nar çekirdeği kremi, gül kremi, çay ağacı kremi gibi pek çok farklı ürünü Hatice Teyze sayfasında keşfedebilirsiniz.

Siyah nokta ve akne gibi cilt sorunlarının temel nedeni aşırı yağ ve kirdir. Her banyodan sonra doğal içerikli kremler kullanarak, cildinizin aşırı yağlanmasını önleyebilirsiniz. Ara sıra cildiniz sebepsiz yere kaşınıyor ve tahriş oluyor ise bu durumun temel nedeni cildinizin kuruluğudur. Bunu önlemenin en kolay yolu doğal bir nemlendirici kullanmaktan geçer. Örneğin, sayfamızda yer alan eşek sütü kremi, cildinizin iyi bir şekilde nemlenmesini sağlar ve cilt kuruluğunun önüne geçer. Siz de cilt sağlığınızı desteklemek ve cildinizin daha da güzel görünmesini sağlamak için Hatice Teyze kremler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR