Yağ

Alternatif terapilerin cazibesine kapılanlar, muhtemelen doğal yağlara zaten aşinadır. Aslında, doğal yağlar, aromaterapi gibi bazı doğal uygulamaların temelidir. Hatice Teyze, cilt ve vücut bakımında fark yaratan en kaliteli yağ çeşitlerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Soğuk sıkım yağlar, uçucu yağlar ve özel karışım yağlar arasından dilediğinizi seçebilir, cilt ve vücut bakımınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Belirli bileşikleri içeren ve çeşitli faydalar sağlayan doğal yağlar, bitki özlerinden elde ediliyor. Damıtma yöntemi ile elde edilen yağlar, bitki bileşenlerinin çıkarılması için sıcak ve buharlı işlemlerden geçer. Soğuk presleme yağlar, bitkilerin esansları serbest bırakmak için preslendiği mekanik bir işleme tabi olur. Aromatik olan yağlar, aktif bileşiklerden dolayı hoş bir kokuya sahiptir.

Hatice Teyze, yağ kategorisinde eşsiz ürünler sunuyor. Bu ürünler arasında naturel güneş yağı, naturel sıkılaştırıcı yağ, natural nemlendirici yağ, argan yağı, rahatlatıcı yağ, kişniş yağı, tatlı badem yağı, bebek bakım yağı, adaçayı yağı, nane yağı, kantaron yağı, göğüs bakım yağı, ısırgan otu yağı, vişne çekirdeği yağı, susam yağı, çörek otu yağı gibi daha çok sayıda seçenek yer alıyor. 

Örneğin, bebek bakım yağı ile bebeğinizin cilt sağlığını desteklemeniz ve ona sakinleştirici masajlar yapmanız mümkün. Bu sayede bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden onun cilt sağlığını desteklerken, rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Hatice Teyze göğüs bakım yağı, göğüs çatlaklarını önleme ve cildi pürüzsüzleştirme konusunda fayda sağlıyor. Özellikle de emzirme ve hamilelik sürecinde olanlar için bu yağlar bir adım öne çıkıyor. 

Sayfamızda yer alan uçucu yağlar, cilt bakımının en temel ürünleri arasında yer alıyor. Cilt sağlığını destekleyen bu yağlar, aynı zamanda stres atmanıza yardımcı oluyor. Hatice Teyze koleksiyonunda yer alan yağ ürünleri, saç ve yüz bakımında da sıklıkla tercih ediliyor. Cildinin ve saçlarının sağlıklı olmasını isteyenlerin ilk tercihi bu yağlar oluyor.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR