Bebek Bakım Yağı - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Bebek Bakım Yağı - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar

Bebek Bakım Yağı - 150 ml. (HTBU020)

Fiyat : 630,00 TL(KDV Dahil)
En değerli varlığınız olan bebeğinizin bakımına ne kadar özen gösterip hassas davrandığınızı çok iyi biliyor ve sizi anlıyoruz. En az sizin kadar bebeğinizi önemsiyor ve onların hassas tenine en uygun doğal bileşenleri bir araya getirerek Hatice Teyze Bebek Bakım Yağını üretiyoruz.

Hatice Teyze Bebek Bakım Yağının İçeriğinde Neler Vardır?
Hatice Teyze bebek bakım yağı; saf zeytinyağı, badem, gül, buğday ve kayısı yağlarını içerir.
Hatice Teyze’nin en kaliteli zeytinlerden elde ettiği doğal zeytinyağı; antioksidan, E vitamini ve Omega yağ asitleri bakımından zengindir. Zeytinyağı cildi korur ve yüksek oranda nemlendirir. Buğday ve badem hücre yenilenmesine destek olmasıyla bilinir. Aynı zamanda hassas yapısı sayesinde cildi tahriş etmez. Gül ise mis gibi kokularıyla hem duyuları hem de vücudu canlandırırken cildi yumuşacık yapar.

Tüm bu bileşenlerin pişik gibi cilt rahatsızlıklarında destekleyici rol oynadığı da bilinmektedir.

Hatice Teyze Bebek Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?
Bebeğinize uyku öncesi yaptıracağınız ılık bir banyo ile mışıl mışıl uyumasını sağlayabilirsiniz. Hatice Teyze Bebek sabunu ile bebeğinizi yıkayabilir ardından Hatice Teyze Bebek Bakım Yağını tüm vücuduna uygulayabilirsiniz. Uygulama esnasında nazik hareketlerde masaj yaparak yağı yedirmenizi tavsiye ederiz.

Hatice Teyze Bebek Bakım Yağının Doğallığı
Bebekler, dünya üzerindeki en saf ve temiz varlıklardır; hiç şüphesiz… Bu minik canlıların cilt bakımına her zaman dikkat edilmesi gerekiyor. Bu dikkatin en önemli noktası ise güvenilir bir bebek bakım yağı kullanmaktan geçiyor.

Hatice Teyze Bebek Bakım Yağı tamamen doğal bir üründür. Üretimden paketleme aşamasına kadar yapılan her işlem doğal ve çevre dostu bir yol izler.

Kaliteyi ve doğallığı koruyabilmek için; tohumdan, ekimden, üretimden paketlemeye kadar her bir aşama tek tek denetlenir. Doğal bir ürün için en doğru toprak, tohum ve çevresel şartlar bulunur ve analizleri gerçekleştirilir. Yağların üretiminde her daim soğuk sıkım tekniği kullanılır. Soğuk sıkım tekniği sayesinde bileşenlerin besleyici özelliği korunur.
Dedelerimizden gelen geleneksel yöntemleri birleştirdiğimiz yeni teknolojiyle birlikte Hatice Teyze doğal ürünleri ortaya çıkar.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR