Rahatlatıcı Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Rahatlatıcı Yağ - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar

Rahatlatıcı Yağ - 150 ml. (HTBU021)

Fiyat : 490,00 TL(KDV Dahil)
Hatice Teyze rahatlatıcı yağ tam 10 farklı yağdan oluşan son derece özel bir formüldür. Stres ve çevresel etkenlerden dolayı yorgun düşen cildinizi ve vücudunuzu gevşetmek için bu özel formülü deneyebilirsiniz.

Hatice Teyze Rahatlatıcı Yağın Hikayesi
Zihin açıcı özelliği nedeniyle Roma’da kullanılan biberiye, enfes kokusu ile rahatlatan lavanta ve şifalı etkileri ile yüzyıllardır bilinen çörek otu; bu özel yağ karışımında buluştu. Doğanın insanlığa ne denli cömert davrandığının kanıtı olan bu bitkiler, şifalı dokunuşları ile bütün yorgunluğunuzu tek seferde silecek.

Doğanın mucizevi etkileri, çeşitli özel karışım yağlar ile evlerinize taşınıyor. Gün içerisinde meydana gelen yorgunluğu silmek için farklı yollar aranır. Gerilen kaslar ve sinirler bir süre sonra ağrıya neden olmaktadır. Bu ağrıların çözümü ise bitkilerde gizlidir. Geçmişten bu yana romatizma ve eklem ağrılarında bitkilere sıklıkla başvurulmuştur.

Rahatlatıcı yağ, birçok farklı bitkinin özlerini içerisinde bulundurur. Bu bitkilerden biri olan biberiye, sakinlik vermesi ve zihin açması ile ünlenmiştir. Ardıç ise kanı temizler ve ferahlık etkisi yaratır.

Rahatlatıcı Yağ Vücudun Hangi Bölgelerinde Nasıl Kullanılır?
Doğal bitki özlerinden elde edilen bu yağ, vücudun birçok kısmında kullanılabilir. Sırt ve boyun ağrıları insanların en fazla muzdarip olduğu sorunların başında gelir. Bu bölgelerde kullanılabilen yağ, yarattığı ferahlık ve rahatlık hissi ile günün yorgunluğunu atmanıza yardımcıdır.

Rahatlatmak istediğiniz bölgeye yeterli miktarda yağı dairesel masaj hareketleri uygulayabilirsiniz. İhtiyaç duyulan bölgeye yağın güzelce yedirilmesi ve masaj yapılması kan akışını hızlandıracak ve problemli bölgeyi rahatlatacaktır.

Ürünün göz ile temasından kaçınılması ve genital bölgeye uygulanmaması dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

Rahatlatıcı Yağın İçerisinde Hangi Bileşenler Bulunur?
Tamamen doğal içeriğe sahip olan rahatlatıcı yağ tamamen doğal bileşenlerden oluşur. Doğanın mucizelerini sizlerle buluşturan Hatice Teyze bu yağın yapımında;

Ardıç
Biberiye
Lavanta
Kekik
Karanfil
Nane
Okaliptus
Yasemin
Çörekotu
Susam

yağlarını kullanmıştır. Tüm bu bileşenler; içeriği bakımından son derece zengin, vitamin ve mineral deposu yağlardır. Bu karışım özellikle A, B, C ve E vitamini, Omega-3 ve Omega-6 açısından zengindir.

Karanfil ve nanenin cilt üzerinde uyarıcı etkisi bulunur ve kan akışını hızlandırır. Susam zengin içeriği nedeniyle cildi besler. Okaliptus, nane ve kekiğin ise rahatlatıcı etkisi bulunur. Biberiye, ardıç ve lavantanın esansiyel özellikleri bulunur. Yasemin ise mükemmel kokusu ile bu karışıma katkılarını sunar.

Cam şişesinde sizlere ulaşan bu özel yağ, şefkatli dokunuşu ile günün tüm yorgunluğunu üstünüzden alacak!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR