Rahatlatıcı Yağ - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Rahatlatıcı Yağ - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Rahatlatıcı Yağ - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Rahatlatıcı Yağ - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri

Rahatlatıcı Yağ - 150 ml. (HTBU021)

0,00
Fiyat : 135,00 TL(KDV Dahil)

Stres gibi çağımızın önemli sorunlarından biri olan yorgunluk, masaj gibi doğal yöntemlerle ve ancak tamamen doğal yağlarla hafifletilebilir. Ardıç, biberiye, lavanta, kekik, karanfil, nane, okaliptus, yasemin, çörekotu ve susam yağlarının karışımından elde edilen Hatice Teyze Rahatlatıcı Yağ, günün yorgunluğunun ve karmaşasının ardından taze bir dokunuş gibi. Ardıç ağacının meyvesi, esansiyel özelliği ile dünyanın sayılı notalarından ve etkileyici bir besin profili olarak biliniyor. Akdeniz'e özgü bir bitki olan biberiye ve güncel dünyamızın bir vazgeçilmezi olan lavantanın esansiyel özellikleri, rahatlatıcı etkisi bilinen okaliptüs yağı, nane ve kekik ile tamamlanıyor. Aromalı bitki kültüründe binlerce yıldır adı geçen yasemin ise kokusuyla sizleri büyülü dünyalara davet ediyor.

 

Kullanım Şekli:

 

Harici kullanım için uygundur. Ayak bileklerinizden yukarı dairesel hareketler ile basenlere masaj yaparak sürdüğünüzde etkisini 2 kat aktif hale getirmiş olursunuz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.