Saç Bakım Yağı - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Saç Bakım Yağı - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar

Saç Bakım Yağı - 150 ml. (HTBU003)

Fiyat : 585,00 TL(KDV Dahil)
585,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Hatice Teyze Naturel Saç Bakım Yağı, zamanla yumuşaklığını kaybetmiş ve hasar görmüş saçları eski doğal haline getirebilmek için 5 farklı yağdan oluşan özel bir üründür. Saçlarınızı kolay taramanıza ve şekil vermenize olanak sağlayan Hatice Teyze Naturel Saç Bakım Yağı ile saçlarınız canlanarak tekrar parlayacak!

Naturel Saç Bakım Yağı Nasıl Ortaya Çıkmıştır?
Yüzlerce yıldır kadınların güzellik ritüelleri arasında önemli bir yere sahip olan saç bakımı; güçlü, parlak ve sağlıklı saçlar için sunulan çözüm yollarını doğanın gücünden ve mucizesinden alıyor.
Egzotik güzelliğin sırlarını taşıyan naturel saç bakım yağı, bereketli topraklarda yetişen ağaçların cömertçe sunduğu bitki yağlarından elde edilmektedir.
İçeriğinde yer alan;
Argan Yağı
Badem Yağı
Hindistan Cevizi Yağı
Ylang Ylang
Ceviz Yağı
sayesinde zengin bir formüle sahip olan naturel saç bakımı yağı, Hatice Teyze imzasının kalitesiyle ve doğallığıyla hazırlanır.
Naturel Saç Bakım Yağını oluşturan bileşenlerden bahsedecek olursak; ylang ylang bitkisi antibakteriyel özelliğe sahiptir. Saç derisini temizleyerek daha sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olur. Badem, içinde barındırdığı E vitamini sayesinde cildi besler. Cevizde ise yüksek miktarda antioksidan, Omega-6 ve C vitamini bulunur. Hem antioksidanlar hem de C vitamini cilt bakımında sıklıkla tercih edilen bileşenlerdir. Argan ise altın sıvı olarak bilinen, E vitamini ve Omega-6 bakımından son derece zengin bir bitkidir.

Saça iyi gelen yağlardan oluşturulmuş Naturel Saç Bakım Yağı, saçlarınızı besleyecek ve ışıl ışıl görünmesini sağlayacak!

Naturel Saç Bakım Yağının Kullanım Şekli Nasıldır?
150 ml’lik ambalajıyla sunulan doğal saç bakım yağını haftada bir defa saç diplerinize masaj yaparak kullanabilirsiniz. Günlük ve düzenli bakım içinse yağı saç uçlarınıza doğru uygulayabilir, böylelikle saçlarınızı daha kolay tarayabilir ve şekillendirebilirsiniz.
Ürünün Saklama Koşulları Nelerdir?
Tamamen doğal ürünlerle hazırlanan saç bakım yağını güneşten uzak, 25°’den düşük sıcaklıkta ve çocukların erişemeyeceği bir yerde muhafaza ediniz.

Hatice Teyze Saç Bakım Yağının Farkı
Saç bakımınızı yaparken doğal ürünleri tercih ettiğinizi, bu konuda Hatice Teyze’nin zengin tariflerine güvendiğinizi biliyoruz. Tam da bu sebeple gerek kullandığımız ham maddelerde gerekse üretim tekniklerinde doğanın gücünü sizlerle buluşturma arzusundayız.

Hatice Teyze saç bakım yağını, tamamen doğal bileşenlerin benzersiz karışımından elde ederek sizlere sunuyoruz.
Ekibimiz gereken analiz ve testleri gerçekleştirerek saçınız için en iyi yağ karışımını ortaya çıkarır. Yüzyıllardır bir öğreti olarak nesilden nesile aktarılan yöntemler ise üstün AR-GE çalışmalarıyla birleştirilir. Bu sayede ortaya gelenekseli koruyan ve teknolojiden faydalanan yöntemlerle üretilen bir ürün çıkar.
Saf yapısı, doğallığını koruyan içeriği ve benzersiz tarifiyle öne çıkan naturel saç bakım yağı; saçlarınıza hassas bir dokunuş sağlayacak!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR