Isırganotu Yağı - 150 ml.-
Isırganotu Yağı - 150 ml.-
Isırganotu Yağı - 150 ml.-
Isırganotu Yağı - 150 ml.-

Isırganotu Yağı - 150 ml. (HTBU019)

0,00
Fiyat : 195,00 TL(KDV Dahil)

Ege’nin ömür uzatan otlarından şifacı ısırgan… Kökünden yapraklarına, başından tohumuna kadar yaşam veriyor. Doğada ısrgan otu ile karşılaştığınızda adeta hazinesini sakınmak için ona dokunduğunuz an elinizi ısırır, ama yemeğini yapar da yerseniz lezzetinden parmaklarınızı ısırırsınız. Kendisi ile temasta bulunduğunuzda sizi ısırması ile ilgili yapılan araştırmalarda ortaya çıkan bilgi daha da şaşırtıcı… Artrit eklemlerin üzerine ısırgan otu demetleri bağlamak Ortaçağ Avrupası’nda sıklıkla uygulanan bir yöntemmiş. Acıyı acıyla dindiren doğanın bu müthiş armağanına şükran duygumuz, savunma sistemini güçlendirmesi, kanı temizlemesi, bakteri ve virüs enfeksiyonlarına karşı direnci arttırması bilgilerine ulaşınca daha da artıyor. Akciğeri temizlemesinden regl düzensizliklerine ve hatta erkeklerde saç dökülmesini engellemesine kadar etkileriyle insanlığı kendisine hayran bırakıyor. Hatice Teyze bu yeşil güçten adeta bir gençlik iksiri hazırladı. Hatice Teyze Isırgan Otu Yağı ile doğanın şifalı eli hep üzerinizde olacak.

 

Kullanım Şekli:

 

Hem dahili hem harici kullanım için uygundur. Dahili olarak bir fincan suyun içine 5 damla damlatılıp günde 2 kez kullanılır. Haricen cildinize masaj yaparak kullanabilirsiniz. Saç diplerine masaj yaparak uygulanabilir. Günlük dozu aşmadan yemeklerinizde ve salatalarınızda da kullanabilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.