Natürel Güneş Yağı - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Natürel Güneş Yağı - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Natürel Güneş Yağı - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri

Natürel Güneş Yağı - 150 ml. (HTBU005)

0,00
Fiyat : 149,00 TL(KDV Dahil)

Her biri soğuk sıkım olarak bergamot yağı, susam yağı, kakao yağı, havuç yağı, buğday yağı ve kayısı yağları. Doğ ve bedenimizde ışılda güneş! Tüm sene çok çalışıp yazın hayaliyle yaşadığınızı biliyoruz. Rengarenk plajlarda olmanın keyfini sürerken güneşin de tadını çıkartın istedik ve size kendi özel formülümüzü hazırladık. Nemlendirici ve bronzlaştırıcı özellikleri olan Hatice Teyze Natürel Güneş Yağı, cildinizin soyulmadan en kısa sürede brozlaşmasını ve kalıcı bir renge sahip olmasını sağlıyor. Ama bununla da kalmıyor, Hatice Teyze’niz sizi çok sevdiği için içine hücre yenileyici etkisi bilinen buğday ve kayısı yağlarından da ilave etti. İçeriğindeki susam yağıyla güneşten aldığınız d vitaminini depolarken, kakao ve havuç yağlarının etkisiyle en güzel bronzlaşan siz olacaksınız.

 

Kullanım Şekli:

 

Harici kullanım için uygundur . Güneşlenirken tüm vücudunuz için kullanabilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Uyarı:

 

Güneş ışınlarının dik açıya gelmediği saatleri tercih etmenizi ve ilk günlerde 30 dakikayı aşmayan sürede güneşlenmenizi özellikle tavsiye ederiz. Güneş alerjisi olanların çok daha dikkatli olmaları gerekir.