Güneş Yağı - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar
Güneş Yağı - 150 ml. - Özel Karışım Yağlar

Güneş Yağı - 150 ml. (HTBU005)

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : 690,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 501,50 TL(KDV Dahil)
Hatice Teyze özel karışım yağlarından olan Naturel Güneş Yağı sizlerle! 6 farklı yağdan oluşan nemlendirici ve bronzlaştırıcı özelliğe sahip bu ürünü kumsalda ve havuz kenarında yanınızdan ayıramayacaksınız! Tüm sene hayalini kurduğunuz tatilinizde en yakın dostunuz bu ürün olacak! Cildiniz kalıcı ve dengeli bir renk geçişini soyulmadan nemlenerek kazanacak.

Hatice Teyze Naturel Güneş Yağı Hangi Yağlardan Oluşur?
Özel olarak üretilen bu yağın içinde sağlıklı bir bronzluk elde etmek için gereken her şey mevcut! Hatice Teyze Naturel Güneş Yağında; bergamot yağı, susam yağı, kakao yağı, havuç yağı, buğday yağı ve kayısı yağı bulunmaktadır.

Bu ürünü özel yapan en önemli nokta tüm bu yağların farklı özelliklerinin altın bir dengede şişelenmesinden geçer. Kakao ve havuç yağları bronzlaşmaya yardımcıdır. Havuç ve kakao yağında bulunan A vitamini ile beta-karoten bronzlaşma sürecinin hızlanmasını sağlar. Bu iki yağ sayesinde son derece tatlı, dengeli bir bronzluk elde edebilirsiniz. Bergamot, susam, buğday ve kayısı yağları cildinize ihtiyaç duyduğu nemi verecektir.

Tüm bu yağların karışımı sayesinde cildiniz kurumadan yavaş yavaş bronzlaşacaktır.

6 farklı yağın tamamı Hatice Teyze atölyelerinde üretilmektedir. Tamamen doğal ve çevre dostu bir üretim planlaması vardır. Yağların elde edilmesinde kullanılan teknik soğuk sıkım yöntemidir. Soğuk sıkımın en büyük avantajı ise preslenen malzemelerin besin değerlerinin korunmasıdır. Bu sayede tüm vitamin ve mineraller yağa geçer. Sıkım esnasında oluşan tortular doğal çökertme ile ayrıştırılarak yağ selüloz filtreden geçirilir.

Her bir yağ bu şekilde titizlikle ve doğallıkla elde edilir. Doğru formülasyonla birlikte özel üretilen koyu renkli şişelere 6 farklı yağdan oluşan karışım eklenir. Hatice Teyze mağazalarına dağıtılmak üzere yola çıkan naturel güneş yağları sizinle buluşacağı günü sabırsızlıkla beklerler.

Hatice Teyze Naturel Güneş Yağı Nasıl Kullanılır?
Naturel güneş bakım yağını tüm vücudunuza gün içinde ihtiyaç duydukça uygulayabilirsiniz. Kalıcı ve dengeli bir bronzluk için ilk günlerde maksimum 30 dakikalık sürede güneşlenmeniz daha iyi olacaktır. Güneşin yeryüzüne dik açıyla gelmediği saatleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Güneş alerjisi olan kişilerin çok daha dikkatli olması önerilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR