Tatlı Badem Yağı - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Tatlı Badem Yağı - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Tatlı Badem Yağı - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri
Tatlı Badem Yağı - 150 ml.-Cilt ve Beslenme Ürünleri

Tatlı Badem Yağı - 150 ml. (HTBU009)

0,00
Fiyat : 115,00 TL(KDV Dahil)

Son dönem doğal yaşam tarzını benimseyenlerin saçlarından parmak uçlarına kadar tüm vücudunda doya doya kullandıkları, yetinmeyip beslenmelerine de ekledikleri, hatta kahvelerine kadar ilave ettikleri badem yağı öncülüğünü yıllardır koruyor. Aslında annelerimizin, anneannelerimizin ciltlerinin neden bu kadar az kırıştığını, nasıl bu kadar güzel kaldığını merak ettiğimizde gerçeğin perdesi aralanır ve başrol yine ona aittir; Badem Yağı. Yıllar boyuca kullanılan en nazik makyaj temizleyici, kaş, kirpik, sakal, saç besleyicisi badem yağı yazın da güneş ürünleri içinde sık sık karşımıza çıkar. Mükemmel nemlendirici özelliğinin yanı sıra bize yazın kokusunu taşıdığı için de çok severiz. Hamilelik dönemlerinde en doğal çatlak önleyici olmasının yanı sıra güçlü antiaging özelliği ile kadınların dünyasında vazgeçilmezliğini hep korur. Yıllardır bir parça pamukla aşk yaşayan badem yağı, Hatice Teyze’nin sevgi dolu kalbinden sizlere geliyor. Hatice Teyze Tatlı Badem Yağı’mızı, özellikle Akdeniz’in en verimli çekirdekleri ile hazırlıyoruz. Doğal bademleri soğuk sıkım tekniği ile işlerken naif tavrı hiç bozmuyoruz. Üstelik bu yağ en miniğinizden en büyüğünüze kadar sesleniyor. İlk kullanışınızdan sonra bile sorabilirsiniz aynanıza, bakalım söylemek istediği bir şey var mı size?

 

Kullanım Şekli:

 

Harici ve Dahili kullanım için uygundur . Bir pamuk yardımı ile makyaj temizleyeci olarak kullanılabilir. Rimel Fırçası ile akşam yatmadan kaş ve kirpiklere uygulanabilir.

 

Bilgilendirme:

 

Üretimi esnasında hiçbir kimyasal çözücü veya türevleri kullanılmamıştır. Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. Üretim hattında; tohumdan-yağa prosesinin tamamı gıdai paslanmaz çeliktir. Doğal çökertme ile tort ayrıştırılmıştır. Selüloz Filtre ile süzülmüştür. Hiçbir katkı ve katkı maddesi içermez. 25 dereceden düşük, güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.