Ayak Bakım Kremi - 100 ml. - Krem
Ayak Bakım Kremi - 100 ml. - Krem

Ayak Bakım Kremi - 100 ml. (HTBU045)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 529,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 423,20 TL(KDV Dahil)

Okaliptüsün rahatlatıcı etkisi, limon ve portakalın antiseptik oluşu, susam, badem ve tarçının E vitamini açısından zenginliği ve besleyici özelliği bu bileşenlerin en çok bilinen faydaları arasında yer alır. Örneğin; ayak kokusu ve ayak mantarı için limon ve portakal sıklıkla tercih edilen bileşenler arasındadır.

 

Hatice Teyze ayak bakım kremi; okaliptüs yağı, tarçın yağı, portakal yağı, limon yağı, susam yağı ve badem yağından oluşan özel tarifiyle ayaklarınızın kadifemsi ve yumuşacık bir görünüme sahip olmasına yardımcıdır.
.
Ayak Bakım Kreminin Kullanım Amacı
Gün boyu ayakta durmak, ayaklarımızı kapalı ayakkabılar içerisinde hapsetmek, topuklu ayakkabı tercih etmek gibi pek çok unsurun etkisiyle ayaklarımız yıpranabiliyor. Öyle ki ayak derisinin sertleşmesi, topukların çatlaması gibi problemler insanların yaygın sorunlarından biri haline geldi.
Bu problemlerin önüne geçmekse ayak bakımımıza önem vermekle mümkün. Ayaklarınızın çevresel faktörlerin etkisinden korunması; temiz, bakımlı ve yumuşak olması için ayak bakımınıza özen gösterdiğinizi biliyoruz.
Ayak bakım kreminde bulunan tüm yağların bilinen birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır.
Hatice Teyze imzasıyla tamamen doğal olarak elde edilen bitki yağları özenle bir araya getirildi ve kişisel bakımınızın vazgeçilmez parçası haline gelecek nadide bir esere dönüştü!
Hatice Teyze Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?
Hatice Teyze ayak bakım kremi, haricen kullanım için uygundur. Kullanmadan önce kol içinde alerji testi yapınız. Ardından parmak ucunuz ile alacağınız az miktarda kremi temizlenmiş ve kuru olan ayaklarınıza masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
.
Hatice Teyze Ayak Bakım Kremi Erkekler İçin Uygun Mudur?
Hatice Teyze ayak bakım kremi erkek ya da kadın fark etmeksizin herkesin kullanabileceği bir üründür. Ayaklarında kadifemsi yumuşaklığı hissetmek isteyen herkes bu ürünü kullanabilir. Kişisel bakımınızı gerçekleştirirken tercihinizi doğal malzemelerden yana kullanıyorsanız, Hatice Teyze ayak bakım ürününü tam da sizin için hazırlandı!
Ürünün Saklama Koşulları
Bu doğal kremi100 ml’lik özel ambalajında saklayabileceğiniz ürünü güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ve çocukların erişemeyeceği bir yerde muhafaza ediniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR