Loading..
   < >

   Selülit sadece kiloyla ortaya çıkan bir görüntü değil, bu yüzden her 10 kadından 8’inin yaşadığı bir problem. Çözümü için bol su içmek, yağlı gıdalardan uzak durmak ve spor kadar, selülitli bölgeye masaj yapmak da önemli. Masaj bu bölgedeki kan akışını hızlandırır. Masaj yaparken kullanacağınız çeşitli bitkisel yağlar ise cildinizin nemli ve canlı görünmesini sağlar. Narlı Lifli Sabun, Doğal Yosun Maskesi, Naturel Nemlendirici Yağ ve Naturel Sıkılaştırıcı Yağ’dan oluşan bu paket, doğal bir peeling için ihtiyacınız olan tüm bakım araçlarını sunuyor.

   • Paket İçeriği: 4 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   299,00 TLKDV Dahil
   328,00 TL KDV Dahil

   Güneş, deniz ve kum üçlüsü, bir cennetin tanımı olduğu kadar, cildiniz için yıpranmanın, kurumanın ve lekelerin de sebebi olabilir. Cildinizin yaz mevsiminde ihtiyaç duyduğu bakım ve beslenmeyi Hatice Teyze Günlük Yüz Bakım Paketiyle kazanacak. İçeriğindeki Gülsuyu, Nar Çekirdeği Kremi ve Eşek Sütü Sabunu, yüz bakımında berrak bir dokunuş için ideal üçlü.

   • Paket İçeriği: 3 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   239,00 TLKDV Dahil
   286,00 TL KDV Dahil

   Yetişkinliğe ilk adım attığı bu dönem, onun için hem fiziksel hem de ruhsal anlamda değişim yaşadığı hem de özellikle cildindeki sivilceler ve siyah noktalarla başa çıkamadığı bir dönem. Hatice Teyze Ergenlik Paketi, onun cilt sorunlarını çözerken, kendiyle ilgili bakım yapma alışkanlığını da ona verecek. Karbon Sabun, Çay Ağacı Tonik ve Vişne Çekirdeği Yağı’ndan oluşan bu doğal ürünlerle ergenlik sorunları onun cildini teğet geçecek.

   • Paket İçeriği: 3 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   229,00 TLKDV Dahil
   253,00 TL KDV Dahil

   Yeni bir beslenme programına girdiniz, detox günleriniz var, sporu hayatınıza soktunuz ve işte ödülünüz: kilolar yavaş yavaş gidiyor. Ama cildiniz bu verdiğiniz kilolara karşın hemen toparlanamıyor hatta biraz matlaştı sanki. Hemen Hatice Teyze Be-Fit paketine başvuruyoruz. İçindeki Yabani Enginar ve Maydonoz Yağı, Çörek Otu Yağı ve Keten Tohumu Yağı sayesinde değişim tamamlanacak. Sadece güzel olmak yetmiyor; güzel ve sağlıklı olmak için doğru formül bu pakette.

   • Paket İçeriği: 3 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   369,00 TLKDV Dahil
   415,00 TL KDV Dahil

   Mevsimler arası geçişlerde cildimiz farklı dış etkenlere maruz kalıyor: Bazen yoğun güneş ışığı, bazen soğuk... Bu değişimlerden olabildiğince korunmak ve cildimize de en az metabolizmamız kadar önem vermek için muhteşem bir paket hazırladık: Hatice Teyze Leke Paketi. Eşek Sütü Sabunu, Pirinç Kepeği Tonik, Pirinç Kepeği Maske ve Nar Çekirdeği Kremi ile gerçek bir bakım seremonisine hazır olun. Farklı vitaminler ve minerallerle beslenen ciltler, doğanın aromatik dokunuşuyla yumuşaklık ve kadifemsi bir görünüm kazanıyor. Pozitif enerjiyle dolu doğanın kollarında, yaşamın her anının tadını çıkarmak lazım, öyle değil mi?

   • Paket İçeriği: 4 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   389,00 TLKDV Dahil
   438,00 TL KDV Dahil

   Cildimize özen göstermenin ilk adımı cildi tanımaktan geçiyor. Daha sonra ise doğru temizlik ritüelini kurgulama ve uygun bakım ürünlerini seçmek gibi önemli adımlar var. Uyku düzeni oluşturma, düzenli su içme gibi rutinleri de ekleyecek olursak cildimizle barışık bir yaşam stili oluşturmamız öyle kolay ki! Peeling ise cilt bakımının detaylarından biri... Rengini, canlılığını ve esnekliğini kaybetmeyen ciltlerin en büyük sırlarından biri olan peeling, ölü deriyi atmak ve hasar görmüş yüzeyi kaldırarak sağlıklı olana kavuşmak için yapılıyor. Hatice Teyze Peeling Paketi, bu uygulamayı baştan sona bir bakım şölenine dönüştürmekte: Kahveli ve Haşhaşlı Peeling Sabunu, Karbon Maskesi, Gülsuyu ve At Kestanesi Kremi'nden oluşan bu paket, yenilenmek ve yeniyi doğa ile el ele karşılamak isteyenlerin en iyi dostu olacak.

   • Paket İçeriği: 4 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   299,00 TLKDV Dahil
   335,00 TL KDV Dahil

   Kadim çağlardan bu yana, insanoğlu doğanın her nimetinden ayrı ayrı faydalanmış; halen bu eğilim daha da artan bir hızla çoğalıyor ve yayılıyor. Aşk tanrıçası Afrodit'ten Doğu kültürlerine uzanan geniş bir yolculuk ise bize doğanın, hormonlarımızla da arasının iyi olduğunu göstermekte. Tükettiğimiz her besin ve kullandığımız her ürünün vücudumuzun enerji ve stres noktalarına seslendiği gerçeğini kabul ederek, cildiniz için tutkulu bir paket hazırladık: Hatice Teyze Afrodizyak Paketi. Çörek Otu Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Kişniş Yağı'ndan oluşan bu paket, önce cilde sonra duygulara ve arzulara sesleniyor. Aşk oklarını hazırda bekleten günümüzün tanrıçaları, doğa sizi çağırıyor.

   • Paket İçeriği: 3 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   349,00 TLKDV Dahil
   395,00 TL KDV Dahil

    

   • Paket İçeriği:6 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   259,00 TLKDV Dahil

   Yeni yıl bereketi çağırır, bereket narı hatırlatır... Bir nar içinde bin güzellik, mutluluk ve esenlik taşır. Kaşık kaşık iyi dilek, tane tane yenilik getirir hanelere. Hatice Teyze'nin Denizli'nin en doğal ve verimli narlarıyla biraraya getirdiği "Hatice Teyze Nar Paketi" işte bu sürprizli meyvenin becerikli ürünlerinden oluşuyor. Nar Reçeli, Nar Çekirdeği, Nar Çekirdeği Yağı ve Nar Çekirdeği Kremi'ni buluşturan bu yeni yıl paketi, baştan başa yeniliklerle donanmak ve kapılarını keyifli günlere açmak isteyenler için hazırlandı. Kadim geleneklerin bilgeliğiyle geleceğe gülümseyenler için...

   • Paket İçeriği: 4 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   349,00 TLKDV Dahil
   421,00 TL KDV Dahil

   Alışveriş listesi hazırlamaya son! Hatice Teyze’nin yemek paketleriyle birkaç öğün yemeğinizi aradan çıkarabilirsiniz. Kolay yemek paketinde mevsiminde toplanmış sebzeler ve köy usulü ıspanaklı lokum erişteden oluşan dört çeşit sağlıklı yemek, son anda çıkan ne yemek yapsam krizini fırsata çeviriyor. Kurutulmuş soğan ve sarımsağı zeytinyağında kavurun, içine bezelyeyi ve domatesi ekleyin. Biraz su, tuz ve karabiberle pişirin. Taze fasulyeyi de aynı şekilde pişirebilirsiniz. Yanına enginarı limonla tatlandırıp koyun. Ispanaklı lokum erişteyi de haşlayıp az zeytinyağıyla pişirdiniz mi kimse krizi hissetmeyecek.

   • Paket İçeriği: 11 Adet Ürün
   • Kargo Süresi: 3 iş günü
   ADET
   259,00 TLKDV Dahil
   293,00 TL KDV Dahil